Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ki szoktad kapcsolni a telefon...

Ki szoktad kapcsolni a telefonodat (mobil, okos), amíg alszol?

Figyelt kérdés
szokás, telefon , kikapcsolás, bekapcsolás, üzemelés, rádiótelefon, este, éjszaka, alvás

2016. dec. 19. 04:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
87%

Még az elején, amikor megvettem az első telefonomat, volt pár téves hívásom, ami indokolatlanul ébresztett fel, azóta mindig kikapcsolom estefelé.

Van vezetékes, úgyhogy fontos ügyben megtalálnak a rokonok és közeli ismerősök, a többiek meg majdcsak túlélik valahogy, ha nem tudnak velem azonnal beszélni.

2016. dec. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Szinte soha nem szoktam kikapcsolni.
2016. dec. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2016. dec. 26. 17:31
 14/18 anonim ***** válasza:

Volt már, hogy fontos dologgal akartak volna keresni, elég nagy baj volt, és én nem voltam elérhető (vonalasom nincs), így azóta inkább bekapcsolva hagyom.

Néha betalálnak a részeg barátok a "gyáádeszeretleeeeek, milyenjóbazsátbagy" jellegű hívásokkal, de ezeken csak mosolygok egyet, és azzal a nyugodt tudattal alszom tovább, hogy a barátaim szeretnek :D

Ha valaki rossz alvó, az nyilván nem örül a hajnal négyes őszinteségi rohamnak.

2016. dec. 29. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Mióta egy patológus ismerős elmagyarázta, hogy ha alszunk, minimum 10 méterre kell lennie a mobiltelefonnak kikapcsolva, azóta kikapcsolom és más szobába viszem, inkább vettünk ébresztőórát. Azt mondta a patológus, hogy kísérletek során bebizonyosodott, hogy fizikailag égette meg a patkányok agyát a közébük tett mobiltelefon és hogy a mobiltelefon még kikapcsolt állapotban is keresi a műholdat. Kisbaba kezébe tilos mobiltelefont adni, sokkal vékonyabb a koponyacsontjuk. Ő maga csakis kihangosítva használja a mobilt.
2017. jan. 26. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

"minimum 10 méterre kell lennie a mobiltelefonnak"

1 méterre már tökéletesen veszélytelen.


"kikapcsolva"

Nem kell kikapcsolni.


"kísérletek során bebizonyosodott, hogy fizikailag égette meg a patkányok agyát a közébük tett mobiltelefon"

Ez nem igaz. Max 1-2 fokot melegíti, azt kibírod. Mástól is melegedhet ennyit, azt is kibírod. Ráadásul csak akkor ilyen erős, ha közvetlenül a fejedhez teszed ÉS még telefonálsz is.


"a mobiltelefon még kikapcsolt állapotban is keresi a műholdat."

Nem igaz. Eleve nem is a műholdat keresi, igen ritkák az Iridium telefonok. Szerintem Magyarországon nincs is olyan senkinek.


Honnan szedtél össze ennyi rémhírt?

2017. jan. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

ez a patológus keveri a biológiai veszélyt az adatvédelemmel, akkor kell két szobával arrébb tenni az aksit kivéve ha vkik gengszterkednek


a többi meg baromság

2017. jan. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Az ébresztő miatt nem, de szabadnapokon lenémítom, mert tudom, hogy vannak olyan barátaim, akik máshogy értelmezik az éjszaka fogalmát, mint én.
2017. febr. 7. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!