Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Melyek azok a népcsoportok,...

Melyek azok a népcsoportok, amelyeknél nem számít illetlenségnek a fingás?

Figyelt kérdés
2016. dec. 27. 10:01
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Ilyen népcsoport nincs. Bunkó emberek mindenhol vannak.
2016. dec. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Bár nem népcsoport,de mi férfiak nyugodtan eleresszük magunkat egymás között. Nincs ebbe semmi,most mit játszuk az agyunkat,hogy erőlködjünk visszafogni azt,aminek kinnt a helye.Néha még osztályozzuk is őket,külön kategóriák vannak,de a részletekbe most nem mennék bele.
2016. dec. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Most eszembe jutott Louis de Funes Káposztaleves című filmje. A Marson esetleg. De úgy tudom, a közel-keleti népeknél nem olyan "gáz", mint az európaiaknál. A böfögés például elismerés, ha ízlett az ennivaló.
2016. dec. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
A böfögésről én is úgy tudom, hogy a távol-keleti országokban a háziasszonyt sértjük meg, ha nem böfögünk = azt jelenti, nem ettünk a főztjéből annyit, hogy... vagyis nem ízlett, amit elébünk rakott.
2016. dec. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
94%
Kìnàban a fingàs olyan mint nàlunk mondjuk a csuklàs.Nem foglalkoznak vele ha nyìlvànosan teszi bàrki.
2016. dec. 28. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Ádámfestő válasza:
81%
Mennyi hülyeséget le tudtok írni.... Mindenhol bunkóság, még a pasik között is csak a parasztok gyakorolják ezt.
2016. dec. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%

Gyerekek álljon már meg a menet. Az hogy bunkóság odafingani valaki orra alá direkt, az oké. Tény.

De ne haragudjon már meg a világ, a szellentés egy ugyanolyan természetes, automatikus (ezen van a hangsúly... akkor jön amikor jönni akar) dolog mint a csuklás, vagy a tüsszentés, vagy a köhögés.

A tüsszentés vagy köhögést is visszatudnád fogni ha társaságban vagy, és bunkóságnak gondolnák? Nemhiszem. Ha tüsszentened kell, tüsszentesz, ha szellentened kell akkor szellentesz. Ne játszuk már az álszent jógyereket, és legyetek már ennyire finnyásak.


Arról el se kezdek regényt írni hogy mennyire rohadtul egészségtelen visszatartani :)

2016. dec. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Spenc2014 válasza:
83%

Oké, természetes dolog, oké, vissza tartani nem egészséges.

De kérem szépen, mennyiből tart másik helységbe, wc-be átmenve fingani, vagy kocsiból kiszálva?

Szerintem ordas bunkó aki közösségben csinálja, vagy családtagja mellett ( orra alá... )

Nálunk én is, a feleségem is egyértelmű hogy kimegy a wc-re ha kell, mert ott a helye.

2016. dec. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Izlandon!

A Magyarósi Csaba készített egy riportot erről, ott a youtubon.

2016. dec. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!