Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » 16 év korkülönbség szerintetek...

16 év korkülönbség szerintetek sok? A pasi a tanárom! (17L,33F)

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik a fizikatanárom, de sajnos ugye nem lehet a dologból semmi. Viszont arra gondoltam hogy esetleg suli után megkeresem. Már 2 éve nagyon bejön, nem tudok mit tenni... Ő nem hiszem hogy hasonlóan érez, viszont kedvel engem, szimpatikus vagyok neki és egy hullámhosszon vagyunk, a tanatárgyból pedig kitűnő ötös vagyok, voltam nála mindig is.

2017. jan. 21. 11:19
1 2
 11/20 anonim válasza:
23%
apakomplexus
2017. jan. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha végzés után még mindig megvan a vonzalom, miért ne próbálnád meg?

Abban az egyik hozzászólónak igaza van, hogy tinikorban könnyen el tudnk múlni az ilyen fellángolások, de ha kitart addig, akkor sok szerencsét és boldogságot!

2017. jan. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
93%
Én is hasonló helyzetben vagyok de nekem még csak az első évem itt középsuliban.Próbaltam felejteni nem ment, már kavartam egy fiúval de az sem ment, mindig visszatérek a tanáromhoz mert őt szeretem.Hiába nem látom már 3hete betegsége miatt, hiaba van tőlem távol egyre jobban szeretem és hiányzik.Múltkor még mikor programot csináltam magamnak hogy ne rá gondoljak, elsírtam magam.Ő csak kedvel de én többet érzel iránta és már beleőrülök hogy nem láthatom és nem hallhatom.Már ha meghallom a nevét már akkor zavarban vagyok.
2017. jan. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
52%
Latom a lanyok koreben 15-18 evesek valamilyen ujfajta betegsegben szenvednek. Semmi baj...majd kinovod.
2017. jan. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
30%
Most az a része a gáz hogyha 33 éves lennék, akkor megtömnék egy 17 éves lányt, vagy hogy 25 éves létemre nem jönnék össze egy ilyen fiatallal?
2017. jan. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
55%

Nem az a baj hogy a tanarod es nem is az hogy sok ev van koztetek, hanem az, hogy TE 17 EVES VAGY!!!! Joforman még gyerek!!!!!!

Nincs elettapasztalatod, erzelmileg eretlen vagy még... Felnott nem attol leszel, hogy ha elkezdesz szexelni.

Mit tudnal nyujtani egy harminc feletti ferfinek? Mit szolnanak a szuleid? Mit szolnanak az o szulei, ha haza allitana egy bakfissal? Mi lenne ha kiderulne az iskolaban?

Sok a kerdes es mindre sejtheto a valasz.

Nem bantasbol irtam ezt!

2017. jan. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
69%

A mi sulinkban is volt ilyen, de ott max. 10 (de inkább 7-8) év volt a korkülönbség a férfi tanár javára.

Csak a lány végzése után derült ki/ jártak egyáltalán.

Már nincsenek együtt de elég hosszú ideig tartott a kapcsolat. Ott nem 'lincseltek meg' senkit, nagyjából elfogadta mindenki, nem volt belőle balhé.

(5 éves képzésben 19,5 volt a lány, mikor végzett.)

Ha türelmes vagy, akkor nagylányként, majdnem felnőttként belevághattok, ha a tanárod is benne van. Addig - mindkettőtök érdekében - jegelném a témát.

2017. márc. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
100%
Nálunk a suliban volt egy tanár, aki az egykori tanítványát vette el. Már gyerekük is van. Persze nem mindenkinek jön össze...
2017. júl. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
100%
Nekem van ilyen ismerősöm elvégezte a sulit és össze is jöttek már gyerekük is van :)
2018. júl. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Zsófi, te vagy az? Én is szeretlek!!!!4!!!!
2019. aug. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!