Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg gáz a 14 éves lány 18...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg gáz a 14 éves lány 18 éves fiú felállás?

Figyelt kérdés

Van egy 14 éves lány,akivel teljesen jól elvagyunk meg minden,nagyon bírjuk egymást,de ő azzal utasított el,hogy ő még csak 14,és túl nagy a korkülönbség.Én nem értem,hogy ez miért olyan nagy baj.És máshol is hallottam már ilyet,hogy ez milyen gáz.Pedig szerintem lehetne teljesen jó is.Főleg,hogy rólam tudja is ez a lány,hogy semmi rosszat nem szeretnék,max esetleg akkor,ha ő kérné...

Szerintetek tényleg ilyen nagy baj ez a korkülönbség?

Kort,nemet légyszi írjatok!

18/F



2017. jan. 5. 19:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
33%

:o te vagy betéptél és azért írod ezt vagy nem agyhalott minden 14 éves lány.. NAgyon gááz haver, ha lehet így ogalmazni, mikor ő megy gimibe, de akkor egyetemre, ez milyen már? Ég és föld van még ebben a korban az emberek között, később már nem fog annyira számítani, de most nagyon is számít ez, sokan azért mennek 14 évesekre, mert könnyű őket manipulálni amilyen butácskák, sajnos ezt tapasztalom az osztályban is, a fiúknak, akinek van párkapcsolata azoknak a 70-80%nák 14 éves a baránője és mind 17-18 évesek, van aki azzal büszkélkedik, hogy 12 évest is ágyba vitt.. Ha kényszerítenének vagy bottal ütnének vagy valami, akkor se jönnék össze egy kislánnyal, akármilyen "érett" gondolkodása van.

17f

2017. jan. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
37%
Gáz. Nagyon.
2017. jan. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%
Most még kicsit az, de 4 év múlva egy 18 éves lány és 22 éves fiú felállás teljesen korrekt. CSak ugye 4 év alatt sok minden történhet.
2017. jan. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Első,úgy látszik legalább egy mondat kimaradt neked a magyarázatomból.

Második,valami indoklást írnál?

2017. jan. 5. 19:12
 5/16 anonim ***** válasza:
36%
Valóságban igen de gyakorin ez teljesen elfogadott dolog.
2017. jan. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hármasnak köszönöm az értelmes válaszát.
2017. jan. 5. 19:13
 7/16 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem csak az számít hogy megértsétek egymást, és jól érezzétek magatokat együtt, és akkor nem számít ki mennyi idős. Viszont ő nem így látja úgyhogy ezt el kell fogadnod sajnos.

Amúgy sokan tényleg gáznak tartják, dehát mindenkinek úgysem tudsz megfelelni :)


23/f

2017. jan. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
67%

Szerintem egyáltalán nem gáz.

Nekem is volt 14 évesen egy 18 éves barátom. (Mielőtt jönnének azok hogy biztos azért szakítottunk mert ez meg az... nem. Akkor váltottam iskolát. Elég messze kerültem tőle. Végül én mondtam ki a végét a kevés idő miatt, amit egymással tölthettünk.)

De viszont ha ez a lány így döntött. Hogy bizony neki sok, akkor azt tartsd tiszteletben. És látom már írtak. Igen. Az a 18-22 felállás már annyira nem "zorall", mint a 14-18.

17/L

2017. jan. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
28%
Ezzel nincs para, sok ilyen embert ismerek amúgyis csak 4 év.. és hát 14 évesen már elég idős a csaj ahoz hogy normális legyen..
2017. jan. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
30%
Oh hát én is egy 18 évesbe vagyok szerelmes és engem egyáltalán nem zavarna a korkülönbség mivel már sok ideje ismerem :D szóval szerintem egyáltalán nem gáz :D
2017. jan. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!