Asztalnál szellentés?

Figyelt kérdés
Ma ebéd közben véletlenül szellentettem. Tényleg nem direkt volt. Sajnos igen szagosra sikeredett. Egyik lánytesóm és terhes anyum étvágya el is ment. Apu evett tovàbb, de legyezett előtte rendesen. Én feláltam és a szobámba futottam. Anyu azért nem viseli jól az ilyesmit, mert a bátyja és apja direkt durrogtattak a család orra alá. Megutálta anyu az ilyesmit. Nagyon szégyellem magam. Hogy kérjek bocsánatot ? Már tini vagyok, nem ovis. Nem ezt várták asztalnál tőlem.
2017. márc. 4. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondd azt, hogy fogadtatok a nagypapával egy ezresbe, hogy mersz az asztalnál fingani!
2017. márc. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ne kérj bocsánatot!Természetes dolog,ha az ember pukizik,ez ellen nem tudsz semmit se tenni.Próbálj odafigyelni,hogy ne legyen túl hangos,akkor ráfoghatod másra :D
2017. márc. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Természetes dolog, de azt hiszik direkt volt. Bácsikámnak elmeséltem. Azr mondta sz*rj*k rá. Hát van egy stílusa :D
2017. márc. 4. 16:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Pislogj körbe értetlenül: ki lehetett?
2017. márc. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez nem vicc sajnos. Letagadni pedig nehéz lenne, mivel hallani és érezni kitől jön.
2017. márc. 4. 19:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért nem akkor mondtad, hogy bocsánat...
2017. márc. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!