Bicskával enni ciki?

Figyelt kérdés

Mit gondolnátok ha látnátok valakit, hogy étteremben előveszi a bicskáját és azzal eszik?


Persze nem arra gondolok, hogy luxus 5 csillagos étterembe állnék neki vadásztőrrel zabálni...

Hanem kifőzdében, pecsenyesütőnél meg ilyesmi helyeken, normál méretű szolid bicskával.



2017. márc. 7. 08:22
 1/7 anonim válasza:

Mint vendéglátos minket arra tanítottak, hogy nem illik ilyeneket csinálni.

De mint vendéglátós azt is tudom, hogy mennyire szar sok helyen az étkészlet és a húst nem vágja a késük..

Igazából a kifőzdétől függ, egyszer csapd ki és nezd meg milyen lesz a reakció. Azt hiszem a törvényben úgy van, hogy 8cm alatti késért nem büntet a rendörség, tehát még okuk sincs parázni.

Amúgy nekik jó mert nem kell még egy kést elmosniuk neked jó mert eltudod vágni az ételed és jóizűen enni tudsz (ha kaja is jó) Rgo újra jönni fogsz.

2017. márc. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kifőzdében, pecsenyesütőnél nem gáz... vendéglőben már gáz.
2017. márc. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
idősebbeknél megszokott sokszor látni ilyet, egy fiatalabbról meg azt gondolnám biztos késmániás, ez a szenvedélye de ettől még semmi rosszra nem gondolnék.
2017. márc. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
29%
Elég nagy tufaság, kapsz evőeszközt, használd azt.
2017. márc. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
sajnos a muanyag késekkel nem lehet vágni, én elo szoktam venni a bicskám
2017. márc. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 TappancsMancs ***** válasza:
Fagyit?
2017. márc. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolnám, hogy az éttermi szar késekkel nem akar nyüglődni, amivel teljesen egyetértek. Nálam mindig borotvaéles van. Bár még sosem kaptam elő enni vele, csak itthon.
2017. márc. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!