Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ilyen esetben tegeződés vagy...

Ilyen esetben tegeződés vagy magázódás?

Figyelt kérdés

Egy helyen gyakran összefutok egy 40-es férfival (Én huszonéves nő vagyok). Első alkalommal mikor találkoztunk, akkor beszélgettünk kicsit, de magázódva.

Ezután mikor összefutottunk párszor, akkor köszönt (napszakban megfelelően), vagy kinyitotta nekem az ajtót.

Legutóbb pedig úgy köszönt el,hogy szia.

Most akkor tegeződünk?

Tegezzem legközelebb?


Szerintetek ez udvarlás?


Többször egyébként nem beszéltünk.


2017. ápr. 16. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Ha ő letegezett, akkor nem tud viselkedni.
2017. ápr. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
Teljesen természetes a tegeződés. Ellenben a magázódás képmutatásból jött létre!
2017. ápr. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%

Úgy illik, hogy a nő dönt arról, hogy tegező viszonyba szeretne-e lenni egy férfivel. Mindegy, hogy ki az idősebb.

Az esetedben nyugodtan tegezd legközelebb.

2017. ápr. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%

Nekem ez állandó dilemmám, gyakorlatilag minden +/- 10 éves korú férfi előbb-utóbb letegez. Értem ezen azt, hogy jön a lakáson dolgozni valamilyen mester, az elején magáz, majd pikk-pakk, tegez. Áruházi pénztáros, benzinkutas, postás - lehet választani. Én eldöntöttem most már, hogy ha olyan a szitu hogy kifejezetten frusztrál, hogy visszakérdezek, hogy: Bocsánat de nem emlékszem hogy összetegeződtünk. Annak ellenére, hogy kifejezetten szeretem a tegeződést azt gondolom, hogy megvan a helye. Ne a nálam fiatalabb árukiadó döntse el, hogy letegez, mert nem őriztünk együtt disznót. Akivel szorosabb/közvetlenebb a kapcsolat azokkal szívesen.

Szóval döntsd el hogy zavar-e hogy letegezett. Ha igen, akkor szólj vissza, hogy nem tegeződtetek össze. Ha meg nem zavar, akkor legközelebb már te is tegezd.

2017. ápr. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!