Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért nem ügyelnek a férfiak...

Miért nem ügyelnek a férfiak a mosdó tisztaságára?

Figyelt kérdés
Egy vendéglátóhelyen dolgozok és a férfi wc takarítása katasztrófa. A WC-nek szinte direkt mellépisilnek vagy annyira fröcsögtetve, hogy mindenről csöpög a lé. Még a piszoárt szimbolizáló vájatnak is inkább mellépisilnek vagy fel magasan a falra.
2017. ápr. 19. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezt a nőkről is meg lehetne kérdezni. Húgom sok női mosdóban megfordult már, de szinte mindegyik egy disznó óllal vetekedett. Pl. Wc háttámlája leszakítva, sz@r sincs lehúzva, sz@rral vagy menstruációs vérrel összekenve a fal vagy az ülőke, tampon ledobva a földre. Ennyit a kérdésed létjogosultságáról.
2017. ápr. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tapasztaltam, hogy a női vécé sokkal retkesebb.
2017. ápr. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdemes általánosítani.

Ezen kívül ha 100 emberből 1 összekeni, akkor az össze lesz kenve - és még csak ki se derül, hogy 1 ember volt, vagy 99.

2017. ápr. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Mert férfivécének nem vécét meg piszoárt kéne kitalálni (teljesen abszurd művi baromság), hanem kihagyni egy 1*1 m-es placcot, gödröt, lukat a padlón, akármit, olyan épületpadló-kialakítás kéne, mint egy szakadék széle, aztán kész. Kb. egy generáció óta pisilnek a férfiak kerámiaedényekbe, azelőtt úgy volt, hogy kimentek a kertvégébe, erdőszélre, azt jónapot. Szüleik idejében ismeretlen fogalom volt, hogy egy férfi benn a fürdőszobában vizel, pofán is vágták volna. Egy férfi kimegy a kert végibe vizelni a szabad placcra. Arra alkotta meg a biólógiai szelekció vagy a jóisten, ahogy tetszik. Nem akarok bunkó lenni, én például mindig próbálok nagyon vigyázni, és sose hagyok magam után efféle mocskot, de azért azt is értem, hogy ezek a fajta problémák fő oka, és megoldása máshol keresendő. Nem mindig áll úgy a bőr se a végén a micsodának, vagy elmozdulhat közbe, aztán az ember vizelete nem pont arra spriccel ki, amerre tervezte. Minden igyekezet ellenére. Vagy kispriccelhet közben egyszerre több ágban több irányba. Vagy egy vonatvécében, ha az épp váltóra megy rá, a plafon is olyan lesz. Nem arra lett az ember kitenyésztve, hogy azzal edényekbe célozgasson. Mindenkinek normálisabb lenne, ha a férfivécé úgy nézne ki, hogy az egyik fele padló, a másik meg a szakadék széle, azt oda kiállnának. Olcsóbb is lenne, mint a sok méregdrága piszoár! És takarítgatni se kéne ott körbe mindent, edényeket, falakat. De ha ilyen szinten hülyék, akik kitalálják, hogy milyen legyen egy férfivizelde, akkor azt mondom, egyék meg, amit főztek maguknak. Amúgy tőlünk keletebbi kultúrákban nem is volt ilyen, volt egy hosszú kapaszkodó korlát, meg egy hosszú árok mögötte azt kész. Azt hívták nyilvános férfivécének.
2017. ápr. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Már láttam ratyis női wc-t is, szóval 1:1.
2017. ápr. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!