Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Irodaban dolgozok es van par...

Irodaban dolgozok es van par munkatarsam akik nem takaritjak ki maguk utan a wc-t. Mi lenne a legjobb modja ravenni oket, hogy takaritsak le az osszepiszkitott wc-t?

Figyelt kérdés

Mar irtam ki papirra, hogy ha szukseges kerlek hasznald a wc kefet es tisztisd le a wc-t.


Tudom ki az a harom ember aki nem takaritja le, de megis olyan cikinek erzem odamenni hozzajuk, hogy legyszi takaritsd mar le a wc ha mar osszekoszoltad.


Valami tanacs/tapasztalat? Elore is koszi!



2016. okt. 6. 15:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%

Én bizony odamennék.

Mondd meg neki egy az egyben, hogyha már összeszrta, takarítsa is ki maga után, mert egyrészt nem vagyunk állatok, másrészt senki nem kíváncsi a másikéra, harmadrészt ha mégegyszer meglátom letöröm a kezét.

2016. okt. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem van egy jó ötletem. Írd ki a kézírásoddal vagy nyomtatottan, hogy lécci használjátok a kefét köszi, ilyesmi. Aztán!!! egy pár nap múlva elváltoztatva a kézírásodat, írd oda tollal a három ember keresztnevét alá zárójelbe, mintha valaki más írta volna a papírra, hisz valószínű nem csak te tudod kik azok. Így szembesülnek vele, hogy a kollegalitás pontosan tudja kik azok és elszégyellik magukat.
2016. okt. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ez nagyon jo otlet, holnap ki is irom a nevuket, hatha segit!


koszi!!!

2016. okt. 6. 16:40
 4/11 anonim ***** válasza:
Majd írd meg ha lett valami eredmény!
2016. okt. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Nahát!!! Nálunk alig 2 hete volt ebből balhé. Szintén iroda, és mi is tudjuk, hogy 3 kollegina nem takarítja ki maga után a wc-t, sőt az egyik még akkor sem húzza le ha éppen szart egyet. 2 hete az egyik kolléganőm pont a szarpottyantós után ment be wc-re, és úgy kiborult, hogy kirohant, elkezded a kollégával kiabálni, hogy emelje fel a szaros seggét, és takarítsa ki a wc-t. A kolléga arca paprikavörös volt. Majd letolta a másik két kollégát is, hogy legközelebb ha nem takarítják ki maguk utána wc-t akkor őket is be fogja rángatni. Volt hatása..
2016. okt. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Meg is érdemelte, hogy beégessék, ritka bunkó dolog otthagyni a szarunkat, nem is értem hogy gondolják.
2016. okt. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azt nem lehet tudni, hogy a lebukott kolleginák mivel magyarázták undorító szokásuk okát? Erre olyan kíváncsi lennék, el sem tudom képzelni mi van az ilyen igénytelenség hátterében. Valami perverzió féle lehet?
2016. okt. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

ma 19.22-nek


Én vagyok a ma 17:25-ös.

Én az egyik kollégát megkérdeztem, hogy miért nem takarítja ki maga utána wc-t, ha ő maga tisztán kapja meg? Az volt a válasza, hogy "jaj, bocsi, de elfelejtettem" A szaros kolléga meg a letolás után elsírta magát, és panaszt tett, hogy megalázták. De a panaszát elutasították. De a balhé óta tiszta a wc. Reméljük így is marad.

2016. okt. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Koszi mindenkinek a valaszt!


Ma delelott odairtam mindharomnak a nevet zarojelben a mar kiragasztott papirra (nyomtatva van).


Par ora mulva elmegyek a mosdoba es a papir mindket wc-ben le van tepve, DE a wc tiszta.


Remeljuk igy is marad.


A legnagyobb baj a nyilvanos beszolassal az, hogy egy kutatokozpontban dolgozunk, raadasul kulfoldon. Az egyik no pont fonok a melletem levo irodaban. Nem szeretnek vele osszeveszni, se megalazni. Bele se merek gondolni mit tenne ha raorditanek, vagy odaszolnek, hogy takaritsa mar le a "sz@rt" a vecerol.


Egy masik lany pedig indiai, aki nagyon erzekeny minden beszolasra, kb mindent rasszista beszolasnak fog fel, szoval ha neki mondanam hogy takaritsa ki a wc-t, lerasszistaza.


A harmadikkal nem vagyok beszelovizsonyba, annyit tudok rola, hogy nem takaritja ki maga utan a wc-t es recepcios.


Remelem a mai kiiras eleg volt, es nem kell majd megismetelnem.


Amugy meglep hogy mas helyen is van ebbol problema, eddig barhol dolgoztam sose volt problema ebbol, csak itt. Bele se merek gondolni hogy nezhet ki ezeknek az emberekenek az otthoni wc-je...

2016. okt. 7. 15:29
 10/11 anonim ***** válasza:
Tök jó!!!! Remélhetőleg megoldotta a problémát, hogy tudják, hogy tudjátok kik azok, bár ha aki letépte gyors volt a többi nem látta, de remélhetőleg így is tudomására jutott, hogy ott volt a neve.
2016. okt. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!