Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » 18 éves lánynak ballagásra...

18 éves lánynak ballagásra milyen ajándékot vegyünk? A család barája vagyunk, holnap lesz a vacsora, kb.10. 000, - Ft-ot szántunk rá.

Figyelt kérdés
2010. máj. 14. 08:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha van valami hobbija,akkor azzal kapcsolatos dolgot. Vagy adjátok oda neki a pénzt és arra költi amire szeretné!
2010. máj. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha meg pénzt nem akartok, kérdezzétek meg az anyukáját, hogy milyen stílusú ruhákat hord és vegyetek neki vásárlási utalványt (mondjuk Mango, Berschka, Stradivarius stb. üzletekben). Az mégsem olyan "egyszerű", mint a pénz és biztosan el fogja tudni költeni. De érdemes minél kisebb címletekben kérni az utalványt, mert abból az üzletekben nem adnak vissza kp-t.
2010. máj. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Javaslom én s pénzt vagy a vásárlási utalványt a kedvenc boltjában.
2010. máj. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én ilyen stílúsú ajándékokat kaptam az ismerősöktől tavaly:

-evőeszközkészlet

-nagy, családi album

-kávéskészlet

-könyvek

-cserepes virág

-ékszer (ezüst lánc, karkötő)

2010. máj. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De miért kell egyáltalán venni valamit? Nem szívességből végezte el a sulit, hanem mert az volt a dolga. Azt kapta érte, hogy addig nem kellett semmi mást csinálnia, csak tanulnia néha egy kicsit.
2010. máj. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért mert te nem jártad ki az iskolát, esetleg nem kaptál ajándékot ballagásra, még ne fájjon neked az ha más kap!
2010. máj. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm a feltételezést, kijártam. Nem fáj, ha más kap, csak nem értem.
2010. máj. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!