Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Egy szemüveges fiú, és lány...

Egy szemüveges fiú, és lány üdvölésnél mikor puszit adnak egymásnak, a fiúnak illik le venni a szemüveget előtte?

Figyelt kérdés
Egyébként koccanás van, és ebből jutott eszembe.
2017. máj. 13. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs koccanás, amikor anyukámnak adok puszit, akkor se koccan. Nincs semmiféle ilyen illemszabály, legalább is nem tudok róla.
2017. máj. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyen illemszabály nincs, hogy: Szemüvegesek csak szemüveggel puszilhatnak. Nyugodtan vedd le, legalább kifejezed azt is, hogy milyen komolyak a szándékaid.
2017. máj. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs koccanás, csak ritkán.
2017. máj. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
Aztán a lány meg majd arra gondol, hogy meg akarod csókolni, ahhoz készülődsz neki annyira :)
2017. máj. 14. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
biztos hogy ne vedd le! ha felém jönne egy olyan fiu puszit adni aki előtte levette a szemüvegjét(mármint a rendesen a puszi előtt venné le) szerintem én megijednék és elhúzódnék... nekem az olyan félénkséget sugall...
2017. máj. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Dehogy kell levenni és rengetegszer adtam már szemüveges embernek puszit szemüvegesként, sosem koccant össze úgy, hogy abból bármi érzékelhető probléma lett volna, sőt az esetek többségében nem is érnek egymáshoz a szemüvegek.
2017. máj. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A párom és én szemüvegesek vagyunk és 4,5 éve vagyunk együtt, de még soha nem koccant a szemüvegünk :D
2017. máj. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!