Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Az unokatestvérem és az exem...

Az unokatestvérem és az exem esküvőjére illik vagy sem elmenni, ha kaptam meghívót?

Figyelt kérdés

Nem az unokatestvérem miatt lett vége a kapcsolatomnak az exemmel, de néhány nappal a szakításunk után már együtt voltak.Ami azért elég rosszul esett nekem, mert nem csak unokatesók hanem barátnők is voltunk.Azóta nem túl jó a kapcsolatom velük, de nem is volt vita köztünk, vagy ilyesmi. Mégis meglepett, hogy kaptam tőlük meghívót.

Nincs bennem harag, nem vagyok féltékeny, de nagyon fura lenne pl.nászajándékot valásztani nekik és együtt ünnepelni is. A szüleim szerint és keresztanyukám (a menyasszony anyja) szerint is nyugodtan elmehetek, nincs ebben semmi érdekes és ha nem mennék akkor az furán venné ki magát.

Szerintem elmegyek, de kiváncsi lennék mások mit gondolnak erről. Illetve ilyenkor, ha nem megyek mégsem el akkor azt megszokták indokolni, ha igen akkor hogyan?


2017. máj. 18. 18:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Az élet hoz érdekes fordulatokat.

6 os, ezen nem tudtam mosolyogjak vagy sírjak.

2017. júl. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!