Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Lányok! Rá szoktatok ülni a...

Lányok! Rá szoktatok ülni a vécére a suliban, amikor pisiltek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 17. 22:25
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm, mindenki írja, hogy beborítja wc papírral...

Ti honnan szedtek annyit?? Nálunk a kitörléshez sincs!!Nem még h takargatni a budit:D:D:D:D

2010. máj. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Nem tom nálatok hogy van, de nálunk külön van egy oltári nagy tekercs egy ilyen "automatában", ahonnan tekerjük. És úgy szedünk annyit, hogy legyen elég.
2010. máj. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
nem
2010. máj. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim válasza:
75%
Én mindig lefújom dezodorral és meggyújtom. Ha leégett róla a dezodor megvárom amíg a meglágyult ülőke kihül és megkeményedik, aztán már bátran leülök. A faülőkét nem szeretem, mert ugyan nem olvad meg, de beszívja a pisit és azt hiába gyújtom fel a getszibe.
2010. máj. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim válasza:
Arra még nem gondoltatok, hogy pont azértretkes, pisis, stb, mert senki nem ül rá és a célzás is nehézkes?? Ergo, kész is az ördögi kör!
2010. máj. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Imádom a nagy tekercs wc papírokat. Mindig az átmérő mentén törlöm bele a seggem, háhá.
2010. máj. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:

Áhh bebaszna.. nekem sose kell a suliba :O

Am meg vanolyan aki a kőra teszi xĐ

2010. máj. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!