Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Középiskolában szokás évzáron...

Középiskolában szokás évzáron ajándékozni?

Figyelt kérdés
Nem tudom....Az ofomnek, és ezen kivul 1 tanárnak vettem ajandekot, hogy megkoszonjem az egesz eves munkut...Az egyik ajandék nagyon aranyos lett masok szerint.Szerintetek adjam nekik oda? Szokás ez még?

2017. jún. 16. 07:13
 1/2 anonim válasza:
100%
Nálunk nem volt ilyen csak ált. Iskolában. Pedagógusnapra kaptak vmi apróságot meg szalagavatóra ballagásra nagyobb dolgot pl utalványt. De az osztálypénzből vagy külön begyűjtöttük rá. Ez az egyénenkénti virág porcelàn váza meg ilyesmi általános iskolaban volt jellemző. Ettől függetlenül átadhatod ha megvetteted biztos örülni fognak neki. Mashol nem tudom h volt nálunk ez volt a jellemző. Amúgy férfi tanárnak szalagavatóra se vegyetek csokrot max egy szál flamingót zölddel vagy kálàt ilyesmit. A miénk a csokrot haza sem vitte, de előre mrgmondta h ő nem fog egy kosár viràgot húzgálni magàval.
2017. jún. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
54%

A fiam ex osztálfőnöke érettségi előtt fél hűtőszekrényben, meg fél gáztűzhelyben fejezte ki az ilyen irányú igényét és hozzátette, hogy "kedves szülők higgyék el ez nekünk jár"


Kedveltem nagyon a "hölgyet".

2017. jún. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!