Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan kell önkéntes munkára...

Hogyan kell önkéntes munkára jelentkezni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, egy barátnőmmel szeretnék egy önkéntes munkára jelentkezni. E-mailt kell küldeni és az érdekel, hogy mit kéne írni. Itt egy példa, ilyesmire gondoltam:

Tisztelt yx!

A nevem xy, 15 éves vagyok és Budapestről származom. Szeretnék jelentkezni a 2017-es július 18-i és 19-i meghírdetett önkéntes munkára, azon belül pedig a szendvics készítésre. Tisztelettel: xy (Azért szendvics készítést irtam, mert ezen az önkéntes munkán is lehet ilyenre jelentkezni)


Kéne még valamit írni vagy eleve ez sem jó?


2017. júl. 1. 18:50
 1/1 anonim ***** válasza:
nem tudom, én egy gyerek táborban teljesítettem. A sulidnak nincs szerződése a hellyel? A felelős tanártól meg tudod kérdezni, hogy kell-e ilyen... Nekem pl. nem kellett.
2017. júl. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!