Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Állásinterjú után hiba megkösz...

Állásinterjú után hiba megköszönni az interjút?

Figyelt kérdés
Én mindig úgy köszöntem el, hogy 'Köszönöm az interjút, viszontlátásra!'(+kézfogás). De így utána nézve, ezt senki sem használja. Nevetséges/modoros hatást kelt? Szerintetek?

2017. júl. 7. 15:30
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

Nem hinném

Úgy mondd akkor, hogy köszönöm a lehetőséget.

2017. júl. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Szimpla udvariasság, talán a Köszönöm a lehetőséget! vagy Köszönöm, hogy meghallgattak! valamivel egyértelműbb, de szerintem simán belefér. Udvarias, nem hinném, hogy nevetséges, viszont inkább az felvételiztetőnek kellene ezt mondani, hogy köszönöm az interjút, köszönöm, hogy eljött.
2017. júl. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
65%
Állásinterjú után én is meg szoktam köszönni :)
2017. júl. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Ha valakinek van még ötlete ezzel kapcsolatban, írjon!
2017. júl. 7. 15:53
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Csatlakozom a "köszönöm a lehetőséget" verzióhoz, én is azt szoktam mondani.
2017. júl. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
A másik oldalon vagyok, jó benyomás, ha megköszönöd, te az interjú helyett lehetőséget mondj.
2017. júl. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Illik valamit mondani a végén.

Már megérte benézni.

" Lehetőség " biztosan sok ember száját nem hagyja el a " beszélgetés " végén ez a szó.

2017. júl. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Furcsa, behódoló magatartás megköszönni az interjút. Itt Svédországban több állásinterjún voltam, mindig a munkaadó köszönte meg, hogy befáradtam. Udvariasságból én is utólag hozzátettem egy köszönömöt. És felvettek.
2017. júl. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

"Furcsa, behódoló magatartás megköszönni az interjút."


Udvariasságnak hívják ezt a furcsa "behódoló" magatartást. Elhiszem, hogy sokaknak értelmezhetetlen fogalom.


"én is utólag hozzátettem egy köszönömöt. És felvettek."


És nem volt rossz, hogy ilyen "furcsán behódoltál"? Nahát.

2017. júl. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!