Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mennyi pénzt illik adni a...

Mennyi pénzt illik adni a barátnőm húgának ballagásra?

Figyelt kérdés

Barátnőm Huga meghívott a ballagására.Mennyi pénzt illik ilyenkor neki adni?Mindenképpen ezt akarok neki adni.

köszi a válaszokat


2010. máj. 22. 12:49
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
87%
Pont pénzt? Mert ha még családtagja lennél egy dolog, de ez így olyan... gáz =/ szerintem.
2010. máj. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem is gáz pénzt adni ballagásra... a leghülyébb szokás, sajnos nálunk a családban is ez megy, szülinap, borítékban pénz... még soha nem örültem neki és elment hülyeségekre, nem konkrét ajándékra. De a te dolgod, szerintem 5 ezer a minimum, max. 10 ezer. Mert egy virágcsokor is már 3 körül van, de azért túlzásokba sem kell esni. Esetleg pénz helyett vásárlási utalvány valamelyik kedvenc üzletébe?
2010. máj. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
86%

közelebbi rokonnak lehet pénzt 5000Ft-tól felfele


de sztem jelen esetben ne pénzt adj!!

2010. máj. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem sem jo ebben az esetben a penz. Inkabb vegyel neki valami ekszert, vagy valami hasznosat, amire epp szuksege van. Kikerheted a baratnod velemenyet is, o biztosan tudja, hogy minek orulne a huga.
2010. máj. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
96%
10 ft.
2010. máj. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem inkább valami apró ajándékot adj neki. A pénz ebben az esetben szerintem sem túl jó ötlet. Vegyél inkább neki szép ezüstkarkötőt, vagy könyvet, ha szeret olvasni, vagy valamit, ami hozzá passzol. De ne pénzt, annál még egy szép csokor virág is jobb:)
2010. máj. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem se pénzt. Végülis a barátnőd, ha már egyszer meghívott. Barátoknak pedig nem szokás pénzt adni.
2010. máj. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim válasza:
88%

Szerintem se pénzt adj, ez nagyon gáz...

Nem hiszem, hogy azért hívott volna meg, hogy minél több pénzt és ajándékot tudjon bezsebelni.

Még rokonoktól oké a pénz, de én a saját barátnőimtől nem fogadnám el, nemhogy a barátnőm hugától. Ez nagyon ciki.

Szerintem vegyél neki vmi nagyon extra, jópofa csokrot, bőven elég.

2010. máj. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim válasza:
76%

Az előző vagyok, elírta barátnőm hugától=a nővérem barátnőjétől

Szóval érted..:D

2010. máj. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim válasza:
91%
szerintem kissé fura lenne.
2010. máj. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!