Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Én azt hallottam, hogy:...

Én azt hallottam, hogy: Esküvő előtt, aki nem akar lefeküdni az a vallása miatt nem teszi meg, mert nagyon hívő. Ez igaz?! És ha igaz, akkor melyik vallásban van ez?!

Figyelt kérdés

2017. júl. 27. 20:24
 1/5 A kérdező kommentje:
Mármint a párjával. Nah, értitek. :D
2017. júl. 27. 20:25
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag keresztény, muszlim, zsidó, de szerintem hinduizmus és buddhizmus is.
2017. júl. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Az összesben benne van kb... de ezt szerintem mindenki tudja, aki nem tubusban él
2017. júl. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%

Amennyiben nő vagy, akkor gáz.

Mert egyes vallások (népek, népszokások) esetében a férfi csak szűz leány vehet feleségül.

Tehát ha a nő enged, kilőtte önmagát a házasságból :(


Tehát, meg kell gondolni

:)

-

Lásd például, a Szerető c. film vége felé, a férfi vallomását.

[link]

2017. júl. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ka.ka.o ***** válasza:
100%

Ismerek olyat, aki esküvő előtt nem akar lefeküdni, de nem tartozik semmilyen valláshoz. Egyszerűen a saját elvei alapján úgy érzi, a szexualitásnak ott van a helye, a házasságban. És nem akar kihasználva sem lenni.


Szóval nem csak vallás miatt vélekedhet így valaki. (és nem is szülői nyomás az ok az ő esetében)

2017. nov. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!