Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A női öltözőkbe kisfiút hány...

A női öltözőkbe kisfiút hány éves koráig nem gáz bevinni?

Figyelt kérdés
Strandon voltunk a minap, és nagyon zavart, hogy egy nagyobbacska fiút is behozott az édesanyja, szerintem akár 8-10 éves is lehetett. Azért ez már durva, nem? Persze hogy is mondjam, a családról lerítt, hogy nem a napon barnultak, na de azért akkor is.... Szólni emiatt nem is mertem semmit... De hát mégis hány évesen tud egy gyerek egyedül öltözködni?

2017. aug. 7. 23:46
 1/6 anonim válasza:
Hát az úgy fura... Szerintem olyan 5-6 éves korig max..
2017. aug. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
6-7 még belefér fogcsikorgatva.
2017. aug. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Én nem engedném a 9 éves fiamat egyedül a férfi-öltözőbe. Igaz, mi úgy szoktuk ezt megoldani, hogy kabint bérelünk. Drágább, de a fiam nem néz idegen meztelen nőket, és én sem kapok frászt, hogy a férfi öltözőben mit csinálnak körülötte/vele az idegen pasasok.

Szóval, kabin bérlés, ha apu nem tud velünk jönni!

2017. aug. 8. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
42%

3. válaszoló:

Én férfi vagyok, nekem mindegy, hány éves fiúk/férfiak vannak ott az öltözőben, nem érdekel, nem miattuk megyek, hanem a strandolás miatt. De természetesen biztosan vannak olyan fenevadak, akik ott helyben akarnak valami nagyon félelmeteset csinálni vele. Kicsit sem lenne bizonyítható, egyébként (ha kabinban lehet öltözni) jobb helyek be is vannak kamerázva.

Az ilyen ostoba féltés teszi tönkre a szerencsétlen fiúk életét, akikből sose vagy nagyon nagy küzdelmek árán lesz később normális férfi. A fő gond, hogy 20 év múlva is úgy fogsz rá tekinteni, mint valami szerencsétlenre, akivel ki tudja, ki tesz valami rosszat.


A férfi öltöző férfiaknak való, a női öltöző nőknek. Nekem ne hozzanak 3 éves kislányt se a férfi öltözőbe, ha az apjával megy. (Ugyanígy női öltözőbe se menjen kisfiú.) Meg tudják oldani valahogy máshogy is az öltözést, kis kreativitás kell hozzá. A vécébe csak bemehet már egyedül, ott is bezárkózhat a nagy vécébe és átöltözhet, ha más nincs.


Kérdező, szólnod kellett volna nekik. Ha kell, odamész a pénztárhoz / információhoz / akárkihez, hogy mi ez, hogy fiúcskákat bevisznek a női öltözőbe. Ennyivel én is elkezdhetném a dolgomat végezni az öltöző közepén, mert úgyse mer szólni senki? Azért ennyire puhányok ne legyünk már.

2017. aug. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, igen utólag nagyon bosszant, hogy nem szóltam. Legközelebb biztos kiverem a balhét. Bár a női öltözőkben mindennapi, hogy kisfiúkkal találkozik az ember, de azért ez az eset túlzás volt. És igazad van, nem lehet akármit csinálni. De azért az adott helyzetben ez írtó kellemetlen, hogy ha veled szemben sokkal többen vannak (egy egész pereputty volt rakás lánnyal), öltözés közben meg nem tudsz csak úgy kirohanni a strandot üzemeltetőknek szólni, hogy hiba van a rendszerben.
2017. aug. 9. 21:17
 6/6 anonim ***** válasza:

A 4.válaszoló jól megfogalmazta az én véleményemet is.Mi is jártunk gyerekeinkkel strandra, de a fiamat még picin se vittem be a női öltözőbe.WC-be oda vittem, de az külön van, nem látjuk a másikat.Furcsa lett volna, mikor a férjem ment velük, a lányaimat bevitte volna magával a férfi öltözőbe, és a kislányok nézték volna a meztelen férfiakat.

Vagy kabinbérlés, vagy már minden strandon van a szabadban átöltöző kis fa kabin.

2017. aug. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!