Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért vannak felháborodva a...

Miért vannak felháborodva a köhécselő, tüsszögő öregek, ha a kezüket nem teszik a szájuk elé és ezt szóvá teszem?

Figyelt kérdés
Leginkább az öregek ilyenek, de persze ha más csinálja annak is szólok. Ki a fene kíváncsi a nedveikre, amit kiköhögnek/tüsszentenek?
2010. máj. 24. 11:41
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
83%
Az öregek nem normálisak... Azt hiszik bölcsek, és az öregség az egy dicsőség... Pedig csak egy életszakasz, ahol kb az agyi szinjük a 3 éves korra tud visszacsúszni... Tisztelet a kivételnek persze, de kevesen vannak... Az én nagyanyám is azt hiszi hogy ő megtudná váltani a világot, és hogy milyen okos, pedig nem... Én tisztelném szívesen, ha lenne mit.. De csak koszol, gusztustalankodik, és stb... Takarítani nem tud, mert max a szőnyeg alá söpör mindent.. ocsmány.. Sajnálom ezt a kikelést, de ez van... Sokszor sajnos..
2010. máj. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
94%
Én is szoktam szólni és akkor még én vagyok a rossz. Nem egyszer mondták már, hogy egy ilyen taknyos, mint én, hogy mer szólni nekik, akik már több mint 60/70/80 évet éltek. Még én voltam a szemtelen.
2010. máj. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdezem, mert én köptem arcon az 50 éves nőt a király utcánál. Ültem a villamoson és leült szembe. Kezei szabadon és telibe letüsszentett. Nagyon mérges lettem és amikor szóvá tettem én voltam a " szemét féreg".


Kicsit bánom, de nem tettem szerintem rosszabbat, mint ő.

2010. máj. 24. 11:51
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Igen ilyewn velem is volt a buszon... Miután haradszorra éreztem a leszálló takony/nyál keveréket a karomon odanyújtottam neki egy zsepit és teljesen tisztességesen megkértem hogy takarja el a száját legyenszives... Az alany is zsörtölődött hogy mibajom, de avelünk szembe ülő néni volt a durva... Úgy magyarázott mintha az élete mőlna rajta hogy mégis hogy lehetek ilyen pofátlan, hát az úr nagyon beteg, és adjam meg a tiszteletet neki mert milyen idős már és mennyi mindent átélt...
2010. máj. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
93%
Hát basszus nekem a tanárom ilyen.. Pedig ő még alig lehet 50, de tüsszenteni nem lehet nála, köhögni meg aztán pláne nem.. Ha valaki tüsszentett úgy elkezdett üvöltözni mint az állat. Barátomnak még szaktanárit is írt be. persze nem azt hogy xy tüsszentett órán.. nem.. hanem hogy nem tett eleget a tanár kérésének.. komolyan.. múltkor pedig ő tüsszentett de ő még csak a kezét sem tette oda, szóltunk neki, persze egyből mi voltunk a hibásak mert hogy ha mi megcsinálhatjuk akkor ő is, meg hogy tőlünk kapta el.. és persze dogát íratott... nem normális.
2010. máj. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
82%
Sajnos az elsővel egyet kell hogy értsek. Hálistennek az én mamám egy angyal, mintha a huszas éveiben járna, nagyon szeretem.:) A másik mamám megfelel annak, amit az első válaszoló írt.:(
2010. máj. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak a szálló port kéne mérni a városban, hanem szálló taknyot is? És a 4-6 villire fel lehetne tenni, hogy egy petricsésze??
2010. máj. 24. 11:55
 8/29 anonim ***** válasza:
17%
Büdösök-Öld az öreget c. szám!
2010. máj. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer a helyközi járaton mellém ült egy férfi, és folyamatosan szivta a taknyát, és köhögött tüsszögött. A zsebkendőt még hirből sem ismerte(nem volt a kezében)

Erreföl átnyujtottam neki egyet, és elkezdett orditozni, hogy mekkora tahó vagyok. Nem fogadta el, de legalább elővette a sajátját. A körülöttünk lévők meg nem is tudom, hogy mit gondoltak.

2010. máj. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
70%
Kedves kérdező! Az 50 éves nő nem panaszkodhat, végül is ő koncentráltabb formában kapta a turhát, nem szürten:) Teljesen mindegy milyen az állaga, takony az takony marad:)
2010. máj. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!