Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha tanúként házasságkötéskor...

Ha tanúként házasságkötéskor más aláírást használtam, mint ami a személyi igazolványomban volt, az ugye nem baj és nem érvénytelen?

Figyelt kérdés

Azóta megváltozott az aláírásom, mert naponta 60x legalább aláírok, így lerövidítettem. Meg amúgy is kicsit mindig máshogy sikerül.

Nem tudtam, milyen kategóriába írjam a kérdést..



2017. aug. 12. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha három x-et tennél oda, akkor is érvényes lenne. A lényeg, hogy te írtad, és a kézjegyed alapján beazonosítható vagy.
2017. aug. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Gombos Zsolt(Jeti) ***** válasza:
100%
Mivel nagyon kevés ember tud mindig pontosan ugyanolyan aláírást "produkálni",így teljesen mindegy...Egyébként is,az anyakönyvvezető ellenőrizte a személyazonosságodat,úgyhogy Ő "hitelesít" Téged...
2017. aug. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2017. aug. 15. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!