Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi az a tartás, miért fontos,...

Mi az a tartás, miért fontos, és hogyan legyen nekünk? 19/F

Figyelt kérdés
2010. máj. 27. 11:29
 1/7 anonim válasza:
100%
Az erkölcsi tartás annyit jelent, hogy legyenek elveid és értékrended, és ezekhez következetesen tartod is magad. Tehát nem csapódsz ide-oda, nem lehet könnyen befolyásolni stb. és nem mégy bele kétes dolgokba, kapcsolatokba, ahol megaláznak, kihasználnak és te sem művelsz ilyesmit másokkal. Keményen hangzik, nem egyszerű dolog, nincs is túl sok mindenkinek manapság...
2010. máj. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2010. máj. 27. 19:04
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első jól meghatározta. Az, hogy miért fontos? Azért, mert az az ember, akinek nincs tartása, önbecsülése sem lesz. Mert tudja magáról, milyen megbízhatatlan, jellemtelen. Az pedig elég gáz, ha nem tudsz tükörbe nézni.
2010. máj. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Jó látni, hogy tinédzserek közt akadnak olyanok, akik értelmes kérdéseket írnak (összehasonlításképpen érdemes belekukkantani a szexkategóriába, elképesztő....) Ha van időd,egy rövid kommentben leírhatnád, miért foglalkoztat ez a kérdés, érdekelne!üdv (bocs az offért:))
2010. máj. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát mert láttam már jó néhány helyen leírva, hogy "legyen tartásod!", de nem nagyon tudtam, ez mit jelent. Egyébként én úgy vettem észre, hogy ez az én korosztályomban nem nagyon van jelen.
2010. máj. 28. 13:39
 6/7 anonim válasza:
Nem csak onnan hiányzik, bár ti még nagyon fiatalok vagytok.Bizonyos mennyiségű élettapasztalat kell ahhoz, hogy körvonalazódjon előttünk, milyen emberré is kellene válnunk.sok sikert, üdv!
2010. máj. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igen, jók a felvetések. De amikor tegyük fel én rendes vagyok, és megbízok valakiben, és az az illető mondjuk hazudik nekem heteken, vagy hónapokon keresztül, akkor nem lehet tartásom, mert csak akkor tudom meg a dolgokat miután kiderült? Szóval max. annyit lehet tenni , hogy otthagyni az illetőt, és előre nem lehet tudni, hogy ki az aki megaláz, és ki az aki nem. Nyilván senki sem fogja azt mondani az első randin: Figyelj, én csak azt akarom, és utána meg megszoksz, vagy megszöksz!
2010. jún. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!