Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Máshol is ilyen bunkók az...

Máshol is ilyen bunkók az emberek vagy csak Budapesten?

Figyelt kérdés
Arcodba köhög, fellök, leszarja hogy alszik a baba a babakocsiban,hangosan nyerít mellette.. Miért nem figyel senki a többi emberre?
2017. szept. 20. 11:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem Szolnokot akartál írni véletlenül? Mert itt pont ilyenek az emberek.
2017. szept. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Annyira szomorú vagyok emiatt. Legszívesebbeb elköltöznék egy tanyára. Nem tudom elfogadni ezt a tuskó viselkedést. Nemtől kortól független. Mindenki csak magával foglalkozik. Ezek szerint nem csak Bpn..
2017. szept. 20. 11:51
 3/19 anonim ***** válasza:
Ez szimpla igénytelenség és figyelmetlenség, nem városfüggő. Egyébként ha igazi bunkóságra vágysz, menj Csehországba vagy Horvátországba. Én ott megtaláltam.
2017. szept. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
48%

"Máshol is ilyen bunkók az emberek vagy csak Budapesten?"

Pesti vagyok. Máshol is vannak bunkók, de a főváros kiemelten az. A liberális szellem kiírt minden tiszteletet, gondolkodást

2017. szept. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azért pozitív tapasztalataim is vannak innen is, onnan is. Még a nagyobb városokban, tömegközlekedéssel nap mint nap megküzdő embereknek valahogy jobban el is lehet nézni, hogy frusztráltabbak, és talán nem mindig jól reagálják le a helyzetet. Más az amikor valaki 8 órát alszik, és kényelmesen elsétál, vagy elbicajozik oda ahova menni akar anélkül, hogy azt érezné állandó késésben és rohanásban van. Vidéken meg másféle bunkók is vannak, akik csak úgy alap létezésükből olyanok, hogy nem érdekli őket senki más magukon kívül. Azzal fűt, ott parkol, úgy közlekedik, úgy tart háziállatot ahogy neki kényelmes, gazdaságos, vagy ahogy kedve tartja, és nem érdekli ha ezzel csak árt a körülötte élőknek. Ilyennel nem igen találkozol nagyobb városokban, mert fel nem szállna olyan eszközre amit másokkal kell megosztani. Felesleges ezt csak a fővárosra vagy nagyobb városokra kivetíteni. Van már mindenhol mindenféle ember.
2017. szept. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
18%
Pesten könnyen találkozhatsz bunkóval, de az igazi kőbunkók azok vidékiek! Pont azért, mert soha senkihez nem alkalmazkodnak, és ezt ott jobban megtehetik.
2017. szept. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
54%
Na végre, már kezdtem unatkozni, mert MA még senki nem tette fel ezt a kérdést! De végre megérkezett, a GYK történetében már 50 000. alkalommal! Itt a jubileum, pezsgőt a kérdezőnek!
2017. szept. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
...és persze a bunkók rögtön neki is állhatnak lepontozni a válaszokat.
2017. szept. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Bocs 7es, hogy nem itt élem az életem (úgylátszik veled ellentétben)
2017. szept. 20. 12:58
 10/19 anonim válasza:
Én se itt élem, de úgy látszik te meg nem érted a viccet...
2017. szept. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!