Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Cserben hagynám a "csapatom"?

Cserben hagynám a "csapatom"?

Figyelt kérdés
Most kezdtem a gimit és minden évben rendeznek egy versenyt, ahol elő kell adni egy műsort. Ezt a versenyt ott rendezik, ahol lakom, így hívtak az ottani csapatba ( mivel ez a város rendezi ,a város is indít egy csapatot) és én elvállaltam. Viszont ahova járok iskolába( dráma tagozatos suli)...az iskolám is indít csapatot a versenyre.De én nem szeretnék kimaradni ebből a sulis közösségből, úgyhogy 2 év múlva nem a várossal (akivel most is megyek) szeretnék menni, hanem a suli csapatával. Ez így mennyire lenne tőlem bunkóság?Mert attól félek, h akkor majd ok úgy fognák fel , h én cserben hagyom őket

2017. szept. 20. 16:13
 1/3 anonim válasza:
Szerintem az a fontos, hogy jól érezd magad közben. Gondolj csak bele, egy olyan csapatban vagy ahol nem érzed jól magad és így kínlódsz végig? Vagy pedig élvezed a hosszú időnyi munkát. Ha van annyi eszük, akkor nem fognak ítélkezni feletted, mert te sem lehetsz egyszerre két helyen. Csak figyelj arra, ha visszamondod, hogy ne legyen túl sértő, de az igazság felé hajazzon...
2017. szept. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sokat segítettél! :)
2017. szept. 20. 19:26
 3/3 anonim ***** válasza:
És most miért nem az iskoláddal indulsz?
2017. szept. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!