Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Csak én gondolom azt, hogy a...

Csak én gondolom azt, hogy a születésnaposnak nem illik üzenetben annyit írni, hogy "Boldogot! "?

Figyelt kérdés
Szerintem ennyire nem kellene lerövidíteni egy köszöntést.

2017. okt. 4. 11:02
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Lassan mar az is nagy dolog ha ennyit is irnak.
2017. okt. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező, nem tudom, de gyanítom, hogy nem csak te gondolod így, hanem mások is gondolják úgy, hogy nem illik születésnaposnak csupán annyit írni köszöntésképpen, hogy "Boldogot!".


De ettől még voltak, vannak és lesznek is olyanok, akik csak ennyit írnak egy születésnaposnak köszöntésképp, a szülinapos pedig ettől ugyanúgy örülni fog a köszöntésnek, szóval nem értem, mi ebben a probléma.

2017. okt. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Különosen a társasági oldalon mennek a röviditések: Boldogot,HB,torta jel,vicces figura...Lehet,elegánsabban hangzik a boldog születésnapot,de legalább így is az illető eszébe jutottál,megtisztelt azzal,hogy irt,sokan sajnos erre se képesek,és nem pont idegenekre gondolok,hanem olyanokra is akikkel egyébként összejárok,a barátjának tekint.Egyiküknek pl.volt ideje a születésnapomon a facebookon játékfelkérést küldeni-egyébként nem szokott,de annyit már nem irt volna,hogy boldog születésnapot,és nem először.
2017. okt. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igazad van, mint ahogy azoknak is, akik ide írtak.

Viszont ha ez így megy tovább, akkor pár év múlva az üdvözlet így fog kinézni: "B-t!"

Na, ahhoz majd ki mit fog szólni?

2017. okt. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vagy BSZ :-) Ha már az angolt is röviditik.
2017. okt. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert nem akar a 267-ik lenni, aki "boldog születésnapot" kíván.
2017. okt. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én azt sem értettem soha, hogy miért a főoldalra kell kirakni a felköszöntést. Ha valaki felköszöntök, akkor minimum privát üzenetben teszem, vagy felhívom.

Unokaöcsémnek nincs túl sok barátja és kicsúfolták a suliban, hogy születésnapján csak 6-an írtak az üzenőfalára.

2017. okt. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én ezt nem veszem sértésnek, ha haveri viszonyban vagyunk.
2017. okt. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!