Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha egy 40+-os férfi letegez...

Ha egy 40+-os férfi letegez egy 20 éves embert, akkor vissza lehet/vissza kell tegezni vagy várni kell arra, hogy felajánlja?

Figyelt kérdés
2017. okt. 5. 20:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem a tanárod, simán visszategezheted.
2017. okt. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem embere válogatja. Én 42/F vagyok, és ha azt mondom, egy 20 éves srácnak, hogy heló, akkor nem várhatom el, hogy azt mondja jó napot uram. Sőt még rosszul is esne. De pl egy postán, bankban dolgozó fiatalembert nem tegezek le, és furi lenne, ha ő meg engem igen. Volt ilyen, de én nem vagyok sértődős, és elég laza is vagyok, hogy ilyesmin ne akadjak fenn. De ez én vagyok.
2017. okt. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Embere és környezete válogatja, én általában magázódok, amíg nem mondják, hogy tegeződjünk, és bele is kezd az idősebb. Aztán ez elég vicces helyzeteket tud eredményezni, a főbérlőmmel fél évig tartott, mire sikerült, hiába mondta, hogy tegeződjünk, folymatosan magázott, én pedig reflexből vissza, és így tovább.
2017. okt. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
2. Kb. jól leírta, én is 42 vagyok, engem nem zavar ha egy 20 éves tegez, sőt, fiatalnak érzem magam, még mindig nem barátkoztam meg a gondolattal, hogy elmúltam 40.
2017. okt. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

>> akkor vissza lehet/vissza kell tegezni...


Semmit sem kell... ha nem tetszik, akkor vissza is lehet utasítani. Attól, hogy valaki 40+ éves, attól még nem lesz joga letegezni egy 20 évest. Ha mégis megteszi, akkor viselje a következményeket.

2017. okt. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Ha az idősebb nem ajánlja fel, akkor a fiatalabbnak kell megkérdezni, hogy tegeződhet-e, már ha neki kellemtelen a magázás.
2017. okt. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 sadykowich ***** válasza:
100%
Vérmérséklet szerint.
2017. okt. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A tegezés mindig kölcsönös. Ha ő letegez, te kérdés nélkül visszategezhetsz. Sőt, a 40+ korú férfi a bunkó, mert kérdés nélkül letegez. Még azelőtt fel kellene ajánlania, hogy ő elkezd tegezni.
2017. okt. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#5 - Mégis milyen következménye lehet?
2022. dec. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Ha az idősebb nem ajánlja fel, akkor a fiatalabbnak kell megkérdezni, hogy tegeződhet-e, már ha neki kellemtelen a magázás."


NEM!!!

Nem kérdezheti meg. Tanulja meg elviselni, hogy a felnőtt emberek alapesetben nagázódnak.

2023. jan. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!