Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, hogyan reagálnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan reagálnátok ha egy férfi akiról csak pár dolgot tudtok felajánlja, hogy legyetek szextársak?

Figyelt kérdés
Valaki, akiről van egy képed, esetleg néhány adatod ami bejön nektek, és ezek után szexelni akarna veletek?

2012. okt. 1. 21:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

azért ezt időben illik jelezni a másiknak, mielőtt beleélné magát másba

én azt reagálnám, h ne velem akarja ezt megvalósítani

2012. okt. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Elküldöm oda ahonnan jött!


De aki engem egy kicsit is ismer az tudja hogy nekem ilyet kérdést nem ildomos feltenni!!!!!

2012. okt. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Gondolom te ilyen vagy:)
2012. okt. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

én olyan típusú lány vagyok, aki tudja, hogy a szexbarátság csak ámítás az egyik fél részéről mindenképp.


Köszönöm nem. (meg kicsit ki is ábrándulnék az illetőből)

2012. okt. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, érdekes mert nemrég mondta nekem egy 20 éves lány, hogy csak sima ügy és így kell véghezvinni az egészet. És hogy szerinte a lányok 80%-a benne lenne ebben.
2012. okt. 1. 21:55
 6/12 anonim ***** válasza:
lehet, hogy mi 4-en a maradék 20% vagyunk :P
2012. okt. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát itt inkább lelki sérült, szőke hercegre vágyó, párral rendelkező, csak komoly kapcsolatba belemenő lányokkal lehet találkozni, tehát a hely erre egyáltalán nem ideális. (tisztelet kivétel, és az írhat is nekem, a többit megbeszéljük:) )
2012. okt. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de fiúként örülnék hogy találtam egy ingyenk*rvát.
2012. okt. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%

Hát szerintem nem gáz ha te is csak azt akarsz vele. De akkor ne legyél féltékeny ha vele vagy és megnéz egy másik csajt. Mond te is: - Fú de jó csaj, még én is be vállalnám.

Hülyéskedj. :D

A döntés a tied mit akarsz.

2012. okt. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Na ez egy érdekes kérdés. :D

Nekem tonnaszám feltették már ezt a kérdést neten különböző honlapokon és mindig delete, delete, delete...

Úgy gondoltam ha valaki csak így neked ront, az még arra sem méltatna, hogy érdekelje, hogy neked jó legyen, meg amúgy is milyen már így lerohanni valakit.

Aztán egyszer egy random ilyen ajánlatú emberkétől megkérdeztem, hogy mondd már, őszintén, mert én nemet fogok mondani, de amúgy érdekel... mások erre hogy reagálnak?

Csávó azt mondta, hogy azért vannak jelentkezők, meglepően sok, szóval az indítással elvileg nincs gond, max velem.

Mondom jó, ez végülis valszeg valóban így van, aztán egy depisebb kiéhezettebb pillanatomban az egyik srácnak, aki úgy normálisabbnak tűnt, és tett egy ilyen ajánlatot, visszaírtam, hogy ha kicsit beszél velem, hogy mégis megtudjam, hogy kiféle, meg minden, nehogy valami dühöngő őrült perverz legyen, akkor lehet róla szó, kölcsönös szimpátia stb esetén.

Erre elküldött, hogy az ilyen kva szkeptikus csajokkal inkább nem beszél, mert túl macerás.

Hát ott dőltem hátra röhögve, hogy jól van, akinek tényleg csak úgy kell szexpartner, hogy azt mondja, szia tetszel, szexelünk? és erre komolyan azt várja, hogy gondolkodás nélkül igent mondjak, azzal én inkább a továbbiakban sem erőltetem a dolgot. :D


Úgyhogy ehhez hűen az azóta jövő ajánlatokat ugyanúgy törölgetem és meghagyom annak a "meglepően sok" hölgynek, aki szó nélkül szétteszi a lábát 1-1 ilyen ajánlatra. :D

2012. okt. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!