Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ehetek saját evőeszközzel...

Ehetek saját evőeszközzel étteremben?

Figyelt kérdés

Nem bízok semmilyen étteremben,még a nagyon "menőkben" sem.Sose lehet tudni, épp mennyire hanyagul mosták el az evőeszközöket,vagy sem.



Csak egy késről és villáról lenne szó,amiknek van nagyon kis szép és diszkrét tartója,pont az ilyen esetekre.


Mikor hozza a pincér az ételt és elmegy,akkor

szinte észrevétlenül előveszem és azzal eszek.

Ha pedig végeztem,akkor az éttermi kést és villát keresztbe teszem a tányéron,mintha azzal ettem volna.



És akkor mindenki jól jár.A pincér nem lepődik meg semmin,nekem pedig nem kell paráznom.

Magamtól nem járnék éttermekbe, de barátokkal, párommal azért be szoktunk ülni ide-oda és emiatt én nyilván nem maradok otthon,mert egyébként kellemes időtöltés.


2017. okt. 21. 23:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ehetsz, csak ha mégis elfelejted visszavenni a tányérról, akkor annak annyi. Én egyébként még nem hallottam ilyet, hogy valakinek éttermi evőeszköztől lenne bármi baja. Manapság mosogatógépet használnak, az immunrendszered meg pont azért van, hogy az ilyeneket kivédje.
2017. okt. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már szerintem vigyél saját tányért is.
2017. okt. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem simán. De: a poharat is érdemes lenne megfontolni s az már feltűnőbb.. Nekem szinte mindig kijön vmi afta a számon, ha előző nap étteremben ettem sőt még olyankor is, ha a munkahelyen nem a saját bögrémből ittam. Pedig látom, hogy mosogatógépben rendesen el lettek mosva az edények mind.
2017. okt. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg ne etterembe menj, hanem pszichiaterhez. A kenyszerbetegseg nem vicc, nem szabad felvallrol venni.
2017. okt. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ehetsz, de ha ilyen dolgaid vannak ne is menj étterembe. Ott van még a tányér, az is koszos lehet. A pincér rá is tüsszenthet a kajádra. Vagy a szakács beleköp. Sosem tudhatod mit eszel, kár ezen parázni.
2017. okt. 22. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

hát nálam egy ajakherpesz nem tartozik a tolerálható kategóriába...(számomra az már az AIDS kategória) Elég sok ember szedte össze nem jól elmosott evőeszközökről,vagy olyan pohárkákból ivott,amiről azt hitte,hogy tiszta,stb...

De a pórnép, a sok igénytelen magyar az bízza csak a szerencsére magát..azért van annyi retkes ember a városban.


Valaki írta a pohár dolgot.Azzal már nem kell foglalkoznom,mert évek óta szívószállal iszok,ha valahol máshol innék.(ami évente egyszer van.)


Oké,akkor viszek evőeszközt.

Köszi a válaszokat.

2017. okt. 22. 06:33
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Te nem vagy komplett... Ugye tudod, hogy azt az ételt már előtte konyhai eszközökkel is megfogták, pl. merőkanállal, a húst esetleg csipesszel, na meg konyhakéssel szeletelték, ottani edényekben főzték, és ottani tányérokra tálalják? Ez tényleg kényszeres, amit te csinálsz, de legalább ne akarnád megmagyarázni, hogy te vagy normális, és mindenki más igénytelen, meg a szerencsére bízza magát :D
2017. okt. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Az afta nem ajakherpesz... Sosem volt herpeszem még az életben (nemrég tesztelték nálam terhesség miatt és ott jött ki, a doki is csodálkozott - én nem, mert tudtam).

De gratulálok a tájékozottságodhoz és hogy ezért lepontoztál.. :D :D

2017. okt. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Mi értelme lenne dugdosni elő/el a saját villát stb? Ha nem mosnák el normálisan a cuccokat, már nem lennének nyitva, ne hanyag helyre menj, és nem kell így kukacoskodni
2017. okt. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Dongaben ***** válasza:
100%
Szerintem, a vacsorát is otthonról vidd! Vannak nagyon szép kis diszkrét ételhordók...:)
2017. okt. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!