Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit vegyek fel, ha behívtak...

Spain105 kérdése:

Mit vegyek fel, ha behívtak személyes beszélgetésre?

Figyelt kérdés

Behívtak egy munkahelyre személyes beszélgetésre.

Erre ugyan úgy öltözzek ki ,mint egy állásinterjúra?



2017. nov. 2. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Függ nagyban a cégtől is. Nyilván ha egy CBA-ba jelentkeztél pénztárosnak akkor fölösleges öltönyt felvenni hozzá, de ha például egy irodai munkáról van szó akkor érdemes megadni a tiszteletet és felöltözni normálisan. Arról nem is beszélve, hogy ott amúgy ez az elfogadott mindennapi viselet.
2017. nov. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Grafikus munkára jelentkeztem
2017. nov. 2. 21:01
 3/7 buszter ***** válasza:

Mondjuk ez attól függ hogy mit dolgozol.

Egy ilyen beszelgetes mondjuk nem tart egesz nap. Tehat dolgozol... Beszelgetesre mesz... Dolgozol...


Tegyuk fel kőműves vagy... Akkor nem hiszem hogy a munkáltató elvarja hogy oltozz öltönybe...


De mindenféleképpen legyel tiszta. Ne egyél hagymát reggel.

2017. nov. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 buszter ***** válasza:

Nha lassan irtam ill nem értettem a kérdést.

Ha nem is öltönybe de elegansan, tisztán.... A ne egyél hagymát itt is érvényes.


Sok sikert

2017. nov. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
miniszoknya
2017. nov. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ilyen munkánál sztem ez kb. olyan, mint egy állásinterjú, szóval én úgy öltöznék. Max. lehet, icipicit lazábbra venném, ha grafikusi. Pl. nem ilyen nagyon klasszikus szabású öltöny vagy kosztüm, hanem fiatalosabb.
2017. nov. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem grafikus munkára nyugodtan lehet felvenni valami csicsásabb, de ugyanakkor divatos ruházatot, ami a kreativitást sugallja rólad, illetve hogy követed a trendeket.
2017. nov. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!