Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után az exemet, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után az exemet, hogy lehet rávenni egy személyes beszélgetésre? Ilyen a sérelmeket megbeszélni és harag nélkül elváln

Figyelt kérdés
2015. dec. 9. 23:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges ;) anno en is eroltettem, eredmeny zero, es evek tavlatabol visszagondolva, nem nohoz melto. Csendben vonulj el, ez jobban fogja bokni a csoret, mint barmi mas :)

29N

2015. dec. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kis idő után talán. Nekem sikerült. Most nyugodtabb vagyok, bár elég szar, hogy ő szakított és szarul érzi magát. Én is, de szóba se jöhet, hogy újra megpróbáljuk. Ő inkább szenved. Na mindegy ez egy másik történet. A lényeg, hogy sikerült a dolog, megbeszéltük. Én úgy gondolom, hogy ezeket a dolgokat akkor is megbeszélhettük volna és nem kellett volna elhagynia miatta.
2015. dec. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sérelmeket megbeszélni és harag nélkül elválni??? :-)

Ez a kettő együtt sosem fog megvalósulni!

De ha akarsz még magadnak pár sz..ar napot és értelmetlen idegeskedést,csináld csak!

2015. dec. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyilván temperamentum kérdése, de nekünk ezeket a szakításkor került tisztázni; később nem biztos, hogy van értelme.
2015. dec. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!