Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Rettentoen zavar a cigifust...

Rettentoen zavar a cigifust az utcan, hogy tudnam elvuselhetobbe tenni, illetve megkerni a cigizot hogy ne ram fujja a fustot?

Figyelt kérdés

Szoval tudom hogy mindenkinek joga van az utcan cigizni, de szinte egyfolytaban a salammal kell eltakarni az orromat hogy ne szivjam be a cigifustot.


Kerulgetem az embereket, de az utcan, boltbol kilepve, elegge zavar hogy az arcomba fujjak a fustot, de nem tehetek semmit ez ellen.

Mit tegyek ha ez zebranal vagy kinti vasarnal tortenik?


9 honapos terhes vagyok, lehet ezert is vagyok erzekenyebb a cigire.


Szoval, ha valaki cigizik mellettem es nem tudok arrebb menni, akkor elkezdek legyezni az arcom elott, betakarom az orromat a salammal, kohogok, hatha eszre veszi magat az illeto. De ma beszolt nekem egy idos no, hogy mit kepzelek magamrol es ha ennyire zavar a fust ne menjek az utcara. Eleg bunk volt.


Tudom vannak bunk emberek, mindegy hogy cigizo/nem cigizo.

Cigizok, mi lenne a legilledelmesebb modja kimutatni azt, hogy zavar a fust, es ha lehet hagyja abba?


Koszonom!


2017. nov. 30. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy ahogy eddig is tetted, takard el az arcod. Tekintve, hogy terhes vagy, kerülgetni nagyon nem tudod az embereket, a prolik meg továbbra is mindenhol cigizni fognak. Ha megkéred őket, hogy ne csinálják vagy egyértelművé teszed, hogy zavar az lesz amit írtál, bunkók lesznek veled.
2017. nov. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is dohányzom, de tudom hogy a füstje sok embert zavar...mindig próbálok úgy állni hogy szándékosan ne fújjam más arcába a füstöt..vagy ha zebrán megyek át 'befordítom a tenyerembe' nehogy megégessek vkit, esetleg gyerekek mellett nem fújom ki amíg el nem haladtam mellettük...ez szerintem alap én választottam azt, hogy cigizek...engem is nagyon zavar, ha az arcomba fújják a füstöt pedig én cigizek...ha úgy van akkor kerülgetek én is mást nem tudok tenni...az a gond hogy sokan azt hiszik ők a világ közepe...ezért pont lesz*rják a másikat
2017. nov. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem nagyon lehet ez ellen tenni, a legtöbb dohányos egyáltalán nem zavarja, hogy másokra megy a füst, megállókban tud az ideg elkapni, amikor várakozik sok ember és a cigizők befüstölnek mindenkit.
2017. nov. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Én nem cigizek,és utálom a büdöset,de te akkor is egy szörnyű kényes kis alak vagy,aki játssza a nagy egészséges kismamát,csakhogy igen,ahogy írtad lehet dohányozni az utcán,és tökre nem érdekel senkit az,hogy terhes vagy,és az sem,hogy zavar a füst.

Ha nem tetszik,maradj otthon,vagy pormaszkban menj el a hegyekbe.

Nem tudom helyileg hol lehet ez,de gondolom Bp.-en,vagy valamelyik nagyvárosban.

Én Bp.-i vagyok,és nem olyan vészes ez a cigifüstös műsor,ki lehet bírni.

Ócska dízel járművek sokkal rosszabbak.

Régen,amikor még füstölősebb kocsik voltak,meg teherautók,akkor is megszülettek a gyerekek egészségesen,úgyhogy nyugodj le.

2017. nov. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Koszonom az elso harom valaszolonak, igazatok van, el kell fogadni hogy ez van, valoszinuleg a hormonok miatt is erzekenyebb vagyok.

Aki cigizik es figyel arra, hogy ne masra menjen a fust, plusz a kukaba dobja a csikket- minden elismeresem! Mindenkinek ment a zold kez!


4es valaszolo, nem a kerdesre valaszoltal, nem hasznos egyatalan amit irtal! Nem vagyok kenyes kismama, se nagy egeszegmanias. De sokkal erzekenyebb az orrom, nemcsak cigifustre, hanem etelekre, parfumokre, szajszagra... eleg undorito tud lenni, es sokszor a hanyinger kerulget csak a szagok miatt.


Nekem is van egy otletem milyen lehetsz te, de ez nem lenyeges. Ha te jobban erzed magad hogy valaszoltal a kerdesemre ...

2017. nov. 30. 18:02
 6/7 anonim ***** válasza:
23%

4 vagyok.

Jó,akkor marad a sál,vagy a pormaszk,vagy gázálarc.

Komolyan nem lehet erre ötletet írni.

Egyszerűen érzékeny a szaglásod és ki kell bírni a velejárókat.

Nekem és másnak is vannak olyan dolgok,ami nem jó,de ki kell bírni.

Vagy még lehet egy olyat,hogy a nyakadba akasztasz egy táblát:

Kérném ne dohányozzon mellettem,mert érzékeny az orrom.

2017. nov. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Itt is be kéne tiltani a dohányzást közterületen, nem csak a megállókban, de már az is haladás.
2017. dec. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!