Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Kösszönni hogyan köszönjek 2...

Kösszönni hogyan köszönjek 2 embernek (férfi és nő nem egy pár) akik nem kedvelnek engem de ö nekik kell betanítaniuk az új munkahelyemen hogy mezdjek el velük beszélni?

Figyelt kérdés

Én még 18 alatt vagyok a nő asszem 35 a férfi 28. A személyiségtipusuk a nő már házas gyerekes régebben volt köszönő visszonyunk de egy kissebb időre távozztam a munkahelyről miután bisszatértem rá se néztem

mert elég kinos helyzet lett volna kösszönni neki úgy hogy nem is ismerkedtem vele nem beszéltem vele csak illemből köszöntem bolondnak nézett volna ha 5 honap utáb megin elkezdenék köszönni neki ráadásul nem is dolgoztam a közelében! Ennyi erővel random köszönhetnék mindenkinek akivel életembe egyetlenegy szót váltottam!A férfi arról annyit tudok mondani hhogy biztos rap-et vagy hip hopot hallgat! És igazából a kösszönés is a nehezemre esik félek hogy rossz hangsúlyal mondom vagy hogy jól köszönök-e



2018. febr. 12. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Sziasztok! (ha tegeződtök)

Jónapot! (ha magázódtok)

2018. febr. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

Az, hogy valaki házas, nem személyiségtípus.

Ha valakivel köszönőviszonyban voltál valaha, elég bunkó dolog most nem köszönni csak azért, mert egy ideig nem találkoztatok.

Az ember nem csak annak köszön, akivel "ismerkedik".

Mindkettejüknek köszönjél "Jó napot kívánok" - kal, és majd szólnak, ha az nem megfelelő nekik.

2018. febr. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem nézett volna bolondnak, ha köszönsz.

Így nézhet modortalannak.

2018. febr. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!