Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Csak megszokás? , komolyan...

Csak megszokás? , komolyan gondolják? Titeket nem idegetít ez a mondat?

Figyelt kérdés
Osztályunkban pár embernél elterjedt az a szokás, hogy ha valaki valami ostobaságot, vagy csak egy kis dolgot is, akkor ezt hallani pár embertől "Ez h.lye" De így vigyorogva, meg kb minden nap hallom ezt, és nem egy embertől. Olyan mintha azt mondnák, hogy "azta!" vagy nem is tudom, milyen hangsúllyal. Mást úgy vettem észre, hogy nem zavar, de én legszivesebben visszaszólnék hogy: "Kit h.lyézel te buta liba?!" Vagy ez csak engem idegesít?
2010. jún. 10. 00:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyenek, a környezetemben is mondja 1-2 ember, de van más sdolgom is, mint az ilyen hülyeségeket magamra venni. Ha nagyon zavar, kultúráltan megkéred az illetőt, hogy lehet ő nem úgy érti, de téged zavar, hogy lehülyéz.
2010. jún. 10. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
mindíg van néhány bevett szófordulat egy közösségben ha te nem vag ya hsználója az lehet idegesítő :D mi ilyen helyzetben néha azt mondjuk "köszönjük Emese" :D
2010. jún. 10. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

Nem tudom, engem nem érdekel.

Nálunk is vannak amolyan divatos, felkapott beszólások. Kissé szánalmasnak találom, amikor félpercenként követik egymást és szóismétlés stb.

Nekem nem merik mondani, így nem zavar.

2010. jún. 10. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
mi is szoktuk mondani, de nem sértő szándékkal, ilyenkor nem gondoljuk komolyan hogy hülye a másik akire mondjuk :) kb olyasmi jelentése van hogy "de hülyeséget mondtál te, na de mindenki szokott:D" nincs benne semmi sértő szándék. (aztán lehet valaki direkt bántásból mondja...)
2010. jún. 10. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nálunk a "Teee hűűűllyyyeee idijjjóóóótaaaa" a menő. Idegesít. Főleg a "teeee g*eeeccccíííí" meg hasonlók. Falnak megyek a hangsúlytól.. Én is beszélek néha(néha??) randnán, de nem használom így ezeket. Főleg nem kötőszóként meg jófejségből. Szerintem elég gázos, ha valaki ettől hiszi magát nagy arcnak. :D Vicces tud lenni, amikor ilyen beszólások alapján dől el, ki a menő és ki nem. :D Nekem úgyis sokkal cifrább(és nem mindig csúnya) káromkodásaim vannak ;) :D De nem hiszem, hogy ezektől leszek menő. Nem is akarok az lenni :D

Mindenesetre ebből úgysem fognak kinőni egykönnyen. Amíg van a csordaszellem, addig nem.

17L

2010. jún. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
na, a g.ci-zéstől én is falnak megyek...
2010. jún. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jaj, ismerem ezt a szódordulatot! Amikor valami valami szokatlan, kissé sértő, obszcén, esetleg zavalami zavarba ejtő dolgot csinál, de ennek ellenére az összkép vicces, na akkor szalad ki szinte automatikusan ez a számon. Ez az esetek többségében nem negatív beszólás!

Azt lehet érezni, amikor negatív. :)

2010. jún. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
ezt én is észrevettem magamon, hogy átvesszük egymástól a szavakat. és az "ezhülyeee" már engem is idegesit. "teg*ci" azt szoktam mondani...mert ahhoz történet kapcsolódik. meg a "csináád" xD jaaj...azok a régi szépidők.:) és ezeket a mondásokat csak a banda hozza elő... ha nem velük vagyok nem is modnom.
2010. jún. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
24%
Kezeltesd magad, ekkora baromság kérdést:DDDDDDDDdd
2010. aug. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!