Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Barátnőm egy boltba van...

Barátnőm egy boltba van gyakorlaton, nem csókolhatom meg?

Figyelt kérdés
A barátnőm egy boltban van gyakorlaton és azt állitja, hogy a boltban nem köszönhetek neki 1 szájra puszival sem, mert a gyakorlati tanárja a suliban azt mondta az osztályának, ez komolyan igy van? Szerintem ez idegesitő és baromság, jó hogy nem a párod a boltban dolgozik és ugyteszel mint ha nem is ismernéd... (Nem fent tartani akarom, csak puszival köszönni neki.)

#bolt #eladó #Bolti Illemek
2018. máj. 9. 15:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%

>> Szerintem ez idegesitő és baromság...


Szerintem is idegesítő és baromság, hogy egyeseknek ez a szabály nem tetszik, pedig normális kellene legyen minden művelt embernek...

2018. máj. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

A munkahelyre (mégha csak gyakorlat is) dolgozni járunk, nem pedig smacizni.

És teljesen mindegy hol van a munkahely.

2018. máj. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

Rengeteg szabály van az életben, van ami szigorúbb van ami kevésbé. Pl szabály, hogy a fiatalabb köszön előre az idősebb felé és az idősebb nyújt kezet a fiatalabbnak.

De attól, hogy nem követed még nem leszel barbár.


Falun nem gond, még bele is csíphetsz a fenekébe, de ezek a prűd városiak problémáznak vele ;) Egyébként nyilvánosan nem illik csókolózni, ha megnézed, a "drágám add az életed" tv műsorban rengetegszer megesik, hogy a párok reflexből dobják a csókot, de az ismert tagja a párnak tudja, hogy nem szabad kamera előtt csóknak csattanni és mindig furán félretolja az arcát... tök baromság szerintem is. Ha valakinek érzelmei vannak, az mutassa ki, ha szeretné.


Az állásával ne játssz, komolyabb helyeken nem szeretik, ha a pénztárost/pultost/sofőrt stb odamegy valaki és lecsókolja.


A barátnőd tud időt kérni, vagy várd meg a szünetet, ameddig ki tud menni és akkor jól megcsókolhatod, beletúrhatsz a hajába meg még meg is markolászhatod a fenekét, persze nem a pénztárban.

2018. máj. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Majd megpuszilod amikor végzett és kijött a boltból.
2018. máj. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ez olyan mintha a boltba dolgozoknak szemelyi szabadsag joga korlatozva lenne... :/
2018. máj. 9. 16:20
 6/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat.
2018. máj. 9. 16:21
 7/12 A kérdező kommentje:
Nekem az a furcsa, ebben a dologban hogy rengetegszer lattam boltba hogy a pultos fia vagy ferje ott all beszelget vele meg 3 puszival koszonnek stb... Ezek szerint kisebb boltokban elfogadott, aruhazakban pedig mar nem.
2018. máj. 9. 16:24
 8/12 A kérdező kommentje:
Csak hat ahany bolt/varos anyi szokas.
2018. máj. 9. 16:25
 9/12 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem te vagy a nevetséges... komolyan, jobb munkahelyen ezért ki is rúgják az alkalmazottat és tök jogosan, mert SENKI nem kíváncsi más magánéletére.


Melóhelyre DOLGOZNI járnak az emberek, nem smárolni, meg ilyesmik. :)

2018. máj. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt embereknek érezniük kellene, hogy mit illik és mit nem.Bár vannak akik nem érzik, az ilyen embereket hívják bunkónak.Sajnos én is tapasztaltam már kisebb boltban, hogy a pénztáros miközben én fizettem, a pasijával smárolt a pénztárban (így adta a visszajárót).Mondanom sem kell, baromira kellemetlen volt, még én éreztem magam rosszul, hogy be mertem menni a boltba vásárolni. Egész egyszerűen azt kell megérteni,hogy a munkahelyen munka folyik, nem alkalmas arra, hogy ott éld a magánéleted, mert senki nem kíváncsi rá. Sőt, kifejezetten zavaró.Te mit szólnál hozzá, ha egy pultos/pénztáros épp a férjével smárolna, miközben kiszolgál téged?
2018. máj. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!