Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mitől vagy mièrt tartják...

Mitől vagy mièrt tartják nehèz munkának ausztriában a szobalány munkát?

Figyelt kérdés
Túlóra? Sokat kell szaladgálni? Nyelvmiatt? Vagy mièrt tartják nehèznek a kint dolgozók?

2018. jún. 12. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szia, csinálj meg 40 szobat, 8 óra alatt. a beled kidolgozod. soknak begyullad a keze .nagyon nehéz munka.nem a nyelv miatt. eleve úgy vesznek fel h beszéled a németet..
2018. jún. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 TappancsMancs ***** válasza:
100%
10 perc alatt csinálni valamit az is egy dolog, de van ahol 20-30 perc egy szoba, de ott sincs megállás. A lényeg, hoyg egyfolytában csinálni kell.
2018. jún. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ajánlom figyelmedbe a Vakrandim az élettel c. filmet.

Egy kis "ízelítőt" mutat belőle. Igaz, hogy az Németo-ban játszódik..., de a munkát jól bemutatja. :-)

2018. jún. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert pontos, preciz munkat varnak el es gyorsan. Emellett eletvidam, kedvesnek is kell lenned.
2018. jún. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Nem hiszem, hogy csak Ausztriában lenne nehéz munka. Ez az egyik legnehezebb fizikai munka. Más ilyen intenzitású munkákat féfiak szoktak végezni, de mivel ez "csak" takarítás sokan azt hiszik könnyű semmittevés. Szerencsére én csak egyetem mellett diákmunkaként végeztem, de örökre megtanultam, hogy minden tiszteletem a szobalányoké és takarítónőké, mert olyan munkát végeznek, ami egy erősebb férfinak is kínszenvedés lenne. Ennél már csak a 40 fokban építkezésen való súly cipelés lehet rosszabb.
2018. jún. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Előző vagyok.

Nekem többször volt olyan, hogy begyulladtak a karomban, vállamban az izületeim.

2018. jún. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!