Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Munkatárs temetésére (holnap...

Munkatárs temetésére (holnap délután) milyen ruhában illik menni?

Figyelt kérdés
ing színe,.....
2018. júl. 26. 07:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Feketében.
2018. júl. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Feketében illik menni temetésre. Az ing is legyen fekete.
2018. júl. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Fehér ing? (nincs is feketeingem)
2018. júl. 26. 09:21
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja, öltönyöm sics fekete, csak középkék. De, van fekete nadrágom
2018. júl. 26. 09:22
 5/10 anonim ***** válasza:
Nagyon meleg van a zakóhoz. De lehet menni fehér ingben is, ha van felette sötét zakó. A fekete ing a legszerencsésebb egyébként.
2018. júl. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Van egy "világos-feketém" -nem koromfekete - csak hosszúujju
2018. júl. 26. 09:46
 7/10 anonim ***** válasza:
A fekete ing nem gyász-ing, hanem egy divatcikk, egy olasz divat-cézár bulira kitalált divatcikke. Gyászhoz (még Olaszországban is) ünneplő ruha dukál, ami áll egy fekete öltönyből (zakó-nadrág), fekete félcipő, fehér ing fekete nyakkendővel. Ha az elhunyt nem családtag, akkor a sötét öltöny lehet mélykék vagy sötétbarna is.
2018. júl. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi mindenkinek!!! - Ezen a ponton úgy döntöttem, hogy ...valahogy majd felöltözöm - nem lesz nagy jelentősége annak, hogy én miben leszek - lényeg, hogy ott leszek.
2018. júl. 26. 17:14
 9/10 A kérdező kommentje:
Sokan voltak úgy, mint én: sötét nadrág, fehér ing. Én nem tűrtem be az inget - mert az nekem nem előnyös - de meg is kérdeztem kolléganőket, hogy nem ciki-e így, hogy nincs betűrve - azt mondták - jó úgy. Sokan voltak a temetésen, és nagyon sokféleképpen öltözve - és (szerintem) senki nem foglalkozott a másik öltözékével. Rövidnadrágban senki nem volt - meg hawaimintás ingben sem...
2018. júl. 27. 18:01
 10/10 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy ott voltál, és elbúcsúztál tőle.


A fekete nadrág-fehér ing egyébként teljesen jó, nálunk a sírásók is abban vannak.

2018. júl. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!