Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Egy fiú kollégám az irodában...

Egy fiú kollégám az irodában délután már többször is levetette a cipőjét meg a zokniját és mezítláb volt bent. Illik ezt vagy miért teszi?

Figyelt kérdés
zokni, cipő, munkahely, iroda, mezítláb

2013. júl. 25. 09:02
 1/7 A kérdező kommentje:
Biztos melege van neki is nyáron, dehát azért nem tudom.
2013. júl. 25. 09:03
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Biztosan azért teszi, mert melege van. Majdnem negyven fok van, én nem csodálkozom. :)

Szerintem ha titeket nem zavar, ha nem büdös a lába vagy ilyesmi, akkor egyáltalán nem gáz, ha mezítláb van. Hacsak persze nem olyan a munkahelyetek, hogy illetlen legyen.

Egyébként én is le szoktam venni a szandált/balerinát, mikor az irodában vagyok. Nem melegszik be a cipőbe a lábam, és az asztal alatt úgysem látja senki. Használok cipődezodort, hogy véletlen se kerüljek kellemetlen helyzetbe, szerintem így minden rendben van ezzel.

2013. júl. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Hát, nálunk csak lányok vannak, de mi rendszeresen kibújunk a cipőnkből, ha nem látja senki, csak nekünk könnyebb, nem olyan feltűnő, mint egy fiúnál, de ha nekünk szabad, akkor neki is szabad. Mondjuk nem illik, de az egy más dolog.
2013. júl. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért hogy még a zokniját is leveszi...az nem hétköznapi. :D
2013. júl. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Melege van. Baj? :) A cipő úgyis az utcára való, én rögtön leveszem, ahol csak tudom.
2013. júl. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha asztalnál ül akkor még elfogadható, egyébként szerintem illetlenség. Azért mégis csak egy munkahely, ráadásul iroda.
2013. júl. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%
Nyáron nálunk kisebbségben vannak azok, akiken lenne zokni. Egyes elvetemültek képesek papucsban járni, a többiek inkább mezítláb. :) És nem, nem látom, hogy miért lenne gond, ha valamennyire otthon érzi magát az ember az irodában, akkor inkább az a fura, ha cipőben marad egész nap.
2013. júl. 27. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!