Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Én nagyon szeretem a francia...

Én nagyon szeretem a francia kultúrát?

Figyelt kérdés
, de nem igazán ismerem, mostanában láttam pár francia filmet, de általában a művészibbeket eldugdozzák a nagyközönség elől, tudna valaki ajánlani mozit, vagy tékát, ahol ilyesmiket lehet vásárolni, francia művészfilmeket?

2018. júl. 26. 18:46
 1/6 hollófernyiges ***** válasza:
*****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2018. júl. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem találtam francia filmeket igazából, pedig eredeti nyelven is szívesen megnézném, de nincsen, egyszer egy kolléganőm azt mondta nekem, hogy franciás vagyok, olyan franciás, egy kollégám pedig, hogy a hajam olyan, amilyenre festeni szokták a többi nők, tehát sötéthamvasszőke, de ettől függetlenül én egy svéd aktmodell szeretnék lenni, aki egyből megtalálja a francia filmeket és leleplezi az összes norvéd turistát, ha arra látogat
2018. júl. 26. 23:31
 3/6 A kérdező kommentje:
Napszemüvegeket árulnak kedvezményes áron, az egyik hirdetésben, ezek ilyenkor zavaróak, mert én például szeretném, ha, ahogy japánban egyből előjönne az összes francia művészfilm
2018. júl. 26. 23:32
 4/6 anonim ***** válasza:

Budapesten a Bem moziban és a Francia Intézetben szoktak menni francia művészfilmek.


Venni meg a neten szinte bármit lehet. Vagy nézd meg őket online :)

Pár tipp:


Veronika kettős élete

Három szín: kék

Három szín: fehér

Három szín: piros

Leon, a profi

A gyűlölet

A nyár meséje

A film története(i)

Szép munka


Amelie csodálatos élete

Belleville randevú

Rejtély

Piaf

A falak között

35 pohár rum

Szkafander és pillangó


Szerelem

2018. júl. 27. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a jutyubon is vannak belőle?
2018. júl. 27. 14:04
 6/6 A kérdező kommentje:
a leon a prifit és amelie csodálatos életét azt láttam a veronikából csak részleteket, az ilyen irózatososk, mint a fehér szalag és és a köszi a csokit a kedvenc színésznőimmel, mint az izabelle hupert és a juliette binosh, na és a zongoratanárnő nagyobb részükben fenn vannak, meg a csokoládé is, de újabbakat nem találok, mind régi, az audreyval és a sophival láttam két filmet, ugyanazzal a hapsival játszottak, azzal a nagyon szép, de mégis különös arcú fazonnal, akinek gyönyörűek a szemei
2018. júl. 27. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!