Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek ha tudok 3 nyelvet...

Szerintetek ha tudok 3 nyelvet az mire jó?

Figyelt kérdés
Ha nincs se érettségim se szakmám, viszont beszélek németül, angolul, franciául és még esetleg olaszul, az mire jo?

2015. szept. 3. 16:30
 1/5 A kérdező kommentje:
külföldön kapok valami állást?
2015. szept. 3. 16:31
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Külföldön nem hiszem. Viszont itthon sokat ér, ha tanítasz, fordítasz, tolmácskodsz. Én mellékállásban csinálom,2-3000 forintos órabérem van. Ha főállásban csinálod, szép fizud lehet belőle.
2015. szept. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%

A legtöbb nyelvtanulónak az a fontos, hogy jó legyen a tanár, nem az, hogy milyen végzettsége van. Nekem sincs tanári diplomám, más jellegű végzettségem van, de sosem kértek semmit. Viszont minden diákomhoz alkalmazkodtam, egyedi igényekhez, speciális kérésekhez. Olyannyira rendben volt, hogy még nyelviskolába is felvettek dolgozni óraadónak. Meg tudtam győzni őket, de ehhez tényleg jónak kell lenni.


Azért egy érettségit csinálhatnál az évek alatt, estin, levelezőn, nem tudom. De amúgy nem kell neked sem a matek, sem a töri, ha jó vagy nyelvekből. Meg lehet találni az utat ebben is.

2015. szept. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szoktak keresni cégek, multik nyelveket beszélő embereket, korrepetálhatsz iskolásokat, felkészíthetsz vizsgára, fordíthatsz. Azért az érettségi az egy elég fontos dolog volna, szerintem azt próbáld meg letenni.
2015. szept. 12. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha tudod is használni, akkor kezdhetsz vele bármit. Hirdesd magad, valaki úgyis megtalál. Mellé csinálj érettségit estin, akkor még több lehetőséged lesz.
2016. júl. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!