Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Milyen csoporthoz, szemlélethe...

Milyen csoporthoz, szemlélethez tartózó lányok hordanak kék hajat?

Figyelt kérdés
Élénk kéket, se nem világos, se nem sötétkéket.

2018. aug. 24. 04:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
Akiknek ez tetszik.
2018. aug. 24. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Szerintem nem ilyen egyszerű.
2018. aug. 24. 06:14
 3/19 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem is ilyen egyszerű....

Ha én kék hajat szeretnék holnap, most milyen divat akadályozna meg?

Nem hallottam még ilyen stílusrós/szektáról stb aminek az élénk kék haj lenne a követelménye.

2018. aug. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%

Akinek tetszik annyira ez a szín, hogy ilyenre fesse be a haját.

Pontosan ilyen egyszerű.

2018. aug. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
5%
Én eddig kék és más extrém hajszínt kövér lányokon, meg öregedésnek indult és azt elfogadni képtelen nőkön láttam. Nem tartoznak ezek semmilyen szemlélethez. Kompenzálni próbálnak. Sikertelenül.
2018. aug. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Akiknek ez tetszik. Nem tartoznak semmilyen szektához.
2018. aug. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
20%
Ez egy titkos szekta. A kékharisnyásoktól indult 1750-ben [link] majd folytatódott a kékruhás nőkkel kilencszazhetvenvalahanytól [link] filmeket is rendeztek, később dalokban is megjelentek, sokan úgy gondolják a "fekete ruhás lányok"-ból alakultak át "kékruhás nők"-re. Aztán a kétezres évektől jött a padlizsánhaj-korszak, ezt követte a kékhajú lányok mozgalma, amely annyira ügyel a titkosság fennmaradasara, hogy tagjai egymással sincsenek állandó kapcsolatban, a szervezet működésének pontjait semmilyen formában nem rögzítették és a tagok sem beszélhetnek róla. Soha. Senkinek. És most, hogy te mégis felismerted ezt a jelenséget, kénytelenek lesznek máshova tenni a színt, persze a kék marad. Talán kéksarkúak, kekzoknisak, kékkörmösek vagy kékfülűek lesznek. Egy biztos, a kérdésed kiírásának időpontjától a kékhajú nők mozgalma megszűnt létezni.
2018. aug. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Nem szektára gondoltam. inkább akár szigorú vegánokra, állatvédőkre, vagy akár mittudom én, mondjuk szoknyát soha nem vevőkre.

Ha egyszerűen divat lenne, akkor egy kis közösségben az egymással jobba levők átvennék, ha a konkrét színt nem is, de az erős színű hajat igen, mondjuk lilában, pirosban, stb.

2018. aug. 24. 14:49
 9/19 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem azért van, mert tetszik :D
2018. aug. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

9.

Jó, kösz. És akkor ha szabad megkérdezni, miért pont ez a kék? Volt esetleg más színű is?

És mi az eredeti hajszíned?

2018. aug. 24. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!