Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Engem nagyon idegesít amikor valaki végigröhögi az egész Himnuszt, Szózatot vagy ilyeneket. Jó, felőlem legyen jó kedve de szerintem illene legalább ennyi tiszteletet adni az őseinknek. Nem tudom mit gondolnak olyankor :S. Őket nem is érdekli az egész? Na ez az amit nehezen hiszek el...bár a mai fiataloktól ez is kitelik. Attól nem lesz menő senki, hogy nem tud viselkedni és játssza egész ünnepség alatt a fejét. Csak mert Amerika olyan jó hely -.-" és akkor mi van álljak át a sötét oldalra(bocsi ezt muszáj volt:D)?. Igaz, hogy a politikusok kicsit elcseszték de én akkor is büszke vagyok arra, hogy magyar vagyok. Nekem nem az van az eszembe, hogy betöltöm a 18-at és megyek Amerikába..vagy ha nem is oda akkor máshová csak innen el. Ez egy hülye elképzelés. A magyarok nagy része cserben hagyja az országot és utána csodálkoznak, hogy milyen "szar" hely ez a Magyarország.

Amikor osztálykirándulás volt akkor Magyarország 2. legnagyobb templomába mentünk és az egyik osztálytársam bent a templomban káromkodott más gyerekek előtt, hogy ő milyen menő mert csúnyán beszél.

Az is idegesítő amikor ezek a 12-15-16 éves fiúk-lányok azért menők mert előzőnap este úgy be volt rúgva, hogy annyira még egy alkoholista se volt. Meg, hogy neki kiadták a cigit és naponta 1 doboz cigit szív, hú de menő. Az meg le van szólva aki nem iszik, nem cigizik és nem akar 25-30 évesen meghalni. Meg az is le van szólva aki becsületes úton szerzi meg a dolgait, normálisan tanul és próbál nem hazudni. Meg az is le van szólva akin nem 20.000Ft-os ruha van hanem 2000Ft-os, meg aki nem a New Yorkerbe veszi a cuccait hanem mondjuk egy kínaiban. Meg ha valakin nincs 2 kg smink az már szar, meg az is akinek nincs 2 kg hajlakk a hajában, és nem nagyképűsködik, nem mutogatja magát. Valaki elmondaná, hogy ebben mi olyan menő? Meg az egészben amit leírtam?

Ha az osztálytársaimnak elmondom ezekről a véleményeimet akkor én vagyok a szar mert nem csinálom azokat amiket ők (amik ide le vannak írva). És ha én egy héten 2× felveszel 1 ruhát akkor már csóró vagyok. Meg ha nem Converse cipőbe járok akkor is csóró vagyok. Hogy van ez? Az átlag ember szar és csóró? Na hát ez a gáz amiket a mai fiatalok csinálnak.

13/L


2010. jún. 23. 18:31
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok irigy, és engem nem nagyon érdekel mert nem vagyok olyan lányos lány :D. Nem szeretem a rózsaszín meg a sminkeket. Tegnap volt nálunk évzáró (semmi ünnepség nem volt csak mindenkinek odaadták a bizonyítványt) és az egyik osztálytársam (aki pont olyan mint amit leírtam) úgy kiöltözött...hogy más még esküvőre se öltözik ki úgy. Már csak a virág hiányzott a kezéből. És mindezt 5 percre.
2010. jún. 23. 21:18
 12/16 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálj alteresebb fazonokkal barátkozni nekem középsuliban sikerült találnom ilyeneket.Ők annyira nem adnak a külsőségekre, bár ez sem feltétlen megoldás.

De remélem akik iszogatnak vagy úgytesznek úgy járnak mint haverom ő tényleg ivott 13-14 lehetett és a detoxban kötött ki azóta csak szilveszterkor szoktam kapatosan látni.

2010. jún. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Igazad van, bár én nem általánosítanék. :)

Én végig tudom állni a Himnuszt és a Szózatot, és tudom is a szöveget(de nem éneklek, mert engem meg a kornyikászás idegel meg az amit Te írtál). Tanulok is amennyire tőlem telik, nem vagyok színötös, de nekem jó a 3-as is. :P DE: sminkelem magam, használok hajlakkot mert szétesik a kontyom anélkül, festem is a hajam, van kemény 3 New Yorkeres cuccom(mert megtetszettek) és van egy konverz cipőm amit kaptam haveromtól. Ja és nem vagyon ímó. :D

És mégis.... Nem kell a külsőségekből ítélni.

2010. jún. 25. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
nem röhögök a himnusz, szózat alatt. néha káromkodok de nem minden második szavam b+ v qrwa anyád. kínaiba veszek göncöt xd faluba lakok, nem iszok, néha dohányzok... volt h 5 hónapig hordtam 1 farmert :$ xd ez a menő öcsém xd
2010. jún. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Biztos hungarista apukád van.xd Sajnos egyáltalán nem meglepő, hogy egyre többen menekülnek( és ezt szó szerint kell venni) ebből az elb*szott országból. Nincs megélhetés, lehet még nem érzed, 13 évesen én sem fogtam fel, pedig akkor se volt jobb a helyzet. Egyébként a többi dologgal egyet értek nagyjából, csak azt nem értem miért kell foglalkoznod velük ennyire.
2010. júl. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Apukám nem hungarista :D csak régi nagy rocker :D

Hát még nem tudok valami sokat a politikáról (mondjuk nem is nagyon érdekel csak a katonai része :D) de talán később megértem. Nem akarok foglalkozni velük...de egész nap azokkal vagyok körülvéve (nyári szünetbe nem, hála :D)

2010. júl. 20. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!