Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A kisgyerekek, 0-4, de legaláb...

A kisgyerekek, 0-4, de legalább 2éves korig miért nem lehetnek bikini nélkül a strandon? Én 6ig szabnám meg ezt a kort!

Figyelt kérdés

nos tudom írni fogjátok hogy sok a ...pedofil meg a gyerekre m.sztizó. stb. noh de,

régen is igy volt (már ha volt)

gondoljatok csak bele.régen a gyerekek az udvaron IS, ugy szaladoztak akkor még nem volt ez a világ...


illetve ami volt az lehet akkor is volt, hogy a szomszéd ablakból figyelte a béla bácsi ezekszerint.


szaladoztak szabadon élvezhették a nyarat

-jártaka tóra stb... nah szóval.miből gondolod kedves anyuka hogy ha a strandon adol a gyerekedre bikinit stb hogy aki akar az nem m.sztizik rá?


elmondanám, egy testben , nem a test a vonzó , hanem a REJTÉLY, A rejtély hogy mi lehet alatta...


tehát sokkal jobban kifog nézni a kislányod nőiesebbnek ha ráadod a felsőt stb. mellesleg.. oké hogy

mivel a többin is van

ezért van a te gyerekeden is

de könyörgöm.

ha mindenki igy tenne és nem adna rá . tehát összefognának az anyák... akkor mi lenne a te gyereked? egy csepp a tengerben. most komolyan e miatt ne élvezhesse a gyerekeitek mert ti a fejetekbe veszitek hogy... és ha igen? ott vagy vele ott a párod is . ott a sok nő , nép , emberek , biztonsági őrök. hová ez a féltés.? elvégre: bocs nem buliba hagyod ott, ott vagy vele, végig. ha zavar hogy néznek akkor meg...


és hát perszeeee. azért fura a pedoknak az egyetlen mesztelen gyerek..(AKINEK AZ ANYJÁT a sárgaföldig szidjátok) mert egyéni, fura kitünik a tömegből. mivel MINDENKIN VAN csak rajta nem. de ha vissza állna a rendszer akkor tuti nem lenne a te a TI gyereketek se feltünő. HISZEN az lenne a normális,


és jó oké ti dolgotok! de akkor miert köttök bele ti is abba az anyukába aki másképp vélekedik e felől?



2018. okt. 16. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Beteg vagy...
2018. okt. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Mansour ***** válasza:
29%
A mai társadalom betegesen fél a pedofíliától.
2018. okt. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
akkor talán a MAI TÁRSADALOM A BETEG!
2018. okt. 16. 19:53
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nudista strandon mindenki meztelen.
2018. okt. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Mansour ***** válasza:
100%

"akkor talán a MAI TÁRSADALOM A BETEG!"

Igen, az. A betegségének számos tünete van, ennél a témánál sokkal súlyosabbak is.

2018. okt. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Először: nem adol, hanem adsz!


Én adok

Te ADSZ

Ő ad


Mi adunk

Ti adtok

Ők adnak


Nincs olyan, hogy adol.


Meg még a meztelent írtad mesztelennek.



Elemezzük a többi hülyeséget:


,,egy testben , nem a test a vonzó , hanem a REJTÉLY, A rejtély hogy mi lehet alatta..."


Mi lehet alatta? A testem alatt a lábaim vannak. Izgi. De ha úgy értetted, mi lehet a testben, akkor: belsőszervek. Szintén izgi. Az orvos-pedofilok mind erre masztiznak.



,,tehát sokkal jobban kifog nézni a kislányod nőiesebbnek ha ráadod a felsőt stb. "


0-6 éves korig nincs nőies kislány.


,, ha mindenki igy tenne és nem adna rá . tehát összefognának az anyák... akkor mi lenne a te gyereked? egy csepp a tengerben."


Azta... A 0-6 éves gyerekem önbizalomhiányban fulldokolna, mert van rajta bikinifelső a strandon. Az egyberuhás kislányok vajon mit érezhetnek akkor?



De hadd kérdezzem meg: Egy 0-6 éves gyerek mindennap ruhában van. Van rajta alsónemű, nadrág, zokni, póló. Minimum ennyi van rajta, mindennap. 1 napos korától hord ruhát. Ez idő alatt tökéletesen megtanul ruhában mozogni, nem érzi azt, hogy bármi is lekorlátozza.


Akkor kérdem én : TÉGED miért zavar, ha egy 0-6 éves kislányon van bikini felső és bikini bugyi a strandon?


Amúgy képzeld el, hogy mi felnőttek rendes melltartót hordunk minden. egyes. nap. És nem korlátoz semmiben! Egy jó melltartót meg se érzel magadon. Akkor szerinted egy kislányt zavarna a strandon egy nekivaló bikini felső?


Végig ezen gondolkodtam a kérdés olvasása közben:


Mivel ennyire nehezen, érthetetlenül fogalmazol és olyan szavakat használsz, mint az adol vagy szaladozik, másfelől ennyire nem érvelni,


így te most vagy egy nagyon fiatal fiú vagy, aki falun nőtt fel,


vagy egy idős férfi, akit a még idősebb szüleitől tanult meg beszélni.


Erre ne válaszolj. Vagy válaszolj, ha akarsz. De igazából itt az interneten egy pocakos férfi is állíthatja magáról, hogy ő egy leszbikus fiatal anyuka. Senki se tudja.


Bár az utolsó mondatod egy sértett anyukára utal...


Mindegy, lényegtelen. Mondom a lényeget: az egész szövegedből az süt ki, hogy pedofil hajlamaid vannak. Hogy jobban szereted a gyermeki lelket, mint azt kéne, és végig azért kampányolsz, hogy idegen 0-6 éves, szép lelkű, meztelen testű kislányokat nézhess a strandon. És én - meglepő lesz, de elhiszem neked, hogy valójában nem ezt akartad megfogalmazni. De te meg hidd el nekem: ez jön le a mondadódból.

2018. okt. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem is pedofilgyanús, előző.


Jelentettem.

2018. okt. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem a meztelenségnek természetes dolognak kellene lenni.Kisgyermek, gyermek ameddig jól érzi magát lehessen meztelen. Ha már elég nagy, és érett magától fog bikinit venni magára.
2018. okt. 20. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!