Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Barátnőm elhívott még tegnap...

Barátnőm elhívott még tegnap inni, de nekem se tegnap se máskor nincs/ nem lesz kedvem elmenni, mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
A szüleim engednének, meg őt is, de engem az zavar, hogy nagyon sok ismerősöm jár ezekre a helyekre, mivel minden 18 alattit kiszolgálnak piával. Azt is engedik itthon, hogy igyak, de mivel engedik nem is érdekel meg nem látom értelmét, hogy full részegre igyam magam. És úgy őszintén nincs kedvem elmenni, mert engem hidegen hagy a sok részeg régi és mostani osztálytárs meg a sok ismerős ahogy részegen világukat sem tudva égetik le magukat és hányják szét a másikat. Rádásul a lány aki hívott még csak 15 én meg már 17 vagyok, azt az egy évet simán kivárom míg legálisan is tudok venni magamnak esetleg neki is egy normális helyen vagy legalábbis nem ilyen kocsmában, ahol egymast tupirják tizen 4-5-6 évesek egy korty vodkáért. Ti mit csinálnátok? Mert a lány tudja, hogy elengednek a szüleim, de minden áron el szeretne rángatni, még úgyis hogy nekem semmi kedvem sincs. 17/l
2018. nov. 24. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz akkor nem mész. Nem kell kifogást keresni, megmondod a lánynak, hogy ez neked nem szórakozás ezért nem mész el.
2018. nov. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elmondod a barátnődnek, amit itt leírtál és akkor legközelebb sem kell kifogást találnod.
2018. nov. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Istenem. Ha én nem akarok menni valahova akkor nem megyek. Nálatok ez miért ilyen megoldhatatlan ügy?
2018. nov. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az oldal kérdéseinek 98%-a kamu probléma, nem kell meglepődni.
2018. nov. 26. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!