Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » 15/l vagyok az egyik baratnőm...

15/l vagyok az egyik baratnőm elhívott hogy menjunk el ketten inni egy bárba ahol ugyebár részegek is vannak, én még nemnagyon érzem hogy nekunk lány léttünkre 15 évesen alkoholizalni kene. Szerintetek ilyenkor mitcsinaljak? Mit gondoltok a dologrol?

Figyelt kérdés

2016. jún. 3. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Ne menj el. Lehet kinevetnek és kiküldenek mert nem vagy 18 éves és nem kötelesek kiszolgálni. De az is lehet hogy rendőrbácsi visz haza...
2016. jún. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 3 napos mákos lecsó válasza:
85%
Végre egy épeszű lány! Nem kell elmenned, a te korod beli lányok már hétvégente szétcsapják magukat, ha te nem teszed ,akkor te lehetsz a kivétel. Én a helyedben nem mennék.
2016. jún. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
tthon jobb partizni , olcsóbb nyugisabb , 18 év alatt nem kell kockáztatni nyilvános helyeken .
2016. jún. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
10%
Viszont ne felejtsd el, attól még hogy lány vagy, bármit megtehetsz és akkor járhatsz bulizni, amikor csak akarsz. Még káromkodhatsz is :D nem kell visszafognod magad csak azért, mert lány vagy
2016. jún. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 megadeth18 ***** válasza:
75%
Figyi nem biztonságos két 15 év körüli lánynak éjszakázni egyedül. Ha lenne veletek minimum két idősebb barát (fiú) akiben megbíztok, és megvédenek ha részegek odajönnének taperolni titeket, akkor oké a téma, de inkább aludjatok egymásnál, és ott igyatok titokban, ha már ez minden vágyatok. Persze nem javaslom az alkoholt 15 évesen, csak ha már úgyis isztok, akkor kevesebb a kockázat, ha nem egy bárban teszitek.
2016. jún. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
31%
Nem gondolom, hogy 15 évesen ez feltétlen szükséges lenne. Mi annyi idősen nem jártunk ilyen helyekre, a normálisabb, kulturált helyek többségén nem is szolgáltak volna ki (hozzáteszem, vidéki városról beszélünk, nem Bp.), persze attól még kb pont ilyen korban kezdtünk el inni, csak nem nyilvános helyeken, meg ritkábban. Ha mindenképpen inni szeretnétek, nektek is az utóbbit javaslom, sokkal biztonságosabb.
2016. jún. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne menj el ,mond meg hogy te szerinted ez nem valo nem akarsz elmeni.
2016. jún. 4. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem kène elmenned mondd meg a baràtnodnek hogy te epeszu vagy es nem mesz igy eroszakoltak meg a hugomnak a baratnojet ,6an mentek at rajta ha van eszed nem mesz el .17/l
2016. jún. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!