Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » S. O. S, Az egyik osztálytársa...

S. O. S, Az egyik osztálytársam elhívott inni péntek estére, de én még sosem voltam most mi legyen?

Figyelt kérdés

Én(nyolcadikos fiú) még sosem ittam, nem voltam szórakozóhelyen, de ma mondta az egyik haverom h menjek el velük péntek este, nem tudom hogy most hogyan reagáljak! Lehet elmegy egy lány is aki nekem nagyon bejön, úgyhogy elgondolkodtam, hogy mi lenne ha elmennék, de félek, hogy milyen hatással van rám az alkohol és nemtudnám, hogy mit igyak mert nem ismerem az italokat, meg mitmondjak a szüleimnek, szóval ertitek!

Kérlek segítsetek minnél hamarabb!😓 Minden tanácsot várok!😊



2018. máj. 2. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Biztosan beengednek titeket ennyi idősen egy szórakozóhelyre, és ki is szolgálnak? A szüleidnek mondd azt, hogy beültök pizzázni/kólázni valahova. Amúgy nem kötelező alkoholt inni, ihatsz limonádét, kólát, vizet, vagy bármi mást is, alkoholmentes koktélok is vannak. De ha mindenképp inni akarsz alkoholt, akkor azért azzal óvatosan, mert lehet, hogy nem tűnik fel, hogy sokat ittál és később érzed a hatását hatványozottan. Ne igyál töményeket, feleseket, inkább kóstold meg a fröccsöt vagy a sört.
2018. máj. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm hasznos választ, de az nem ciki ja én esetleg nem iszok alkohot, vagy a többiek shotokat isznak de én nem?
2018. máj. 2. 13:57
 3/7 A kérdező kommentje:
Esetleg van valami jó ötleted h mit igyak amiben azért van alkohol, de nem túl erős, es nem a sör mert azt utálom😣
2018. máj. 2. 14:00
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Ne haragudj, de kényszerből inni igen megfontolatlan dolog. Néhány Fanta - vagy hasonló - mellett még lehetsz akár szimpatikusabb is a lánynak, - mint amikor vigyorogva csacsogsz összevissza.
2018. máj. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem akarok en kényszerből inni, csak szívesen kipróbalnék valami gyengébbet!
2018. máj. 2. 14:50
 6/7 anonim ***** válasza:

Gyengébbnek a legjobb egy korsó sör lenne, de sajnos nem szereted.

Egyébként egy shottol semmi bajod sem lesz (talán még kettőtől sem).De többet ne igyál.És nem azonnal fogod érezni a hatását, szóval (ha iszol) várj 5-10 percet a kettő shot között.

2018. máj. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Semmi baj nem lesz, ez miatt ne izgulj! Bementek és kértek. Sörrel, vagy esetleg kevés borral kezdd, ha még tényleg nem vagy tapasztalt! Szüleidnek mondd el, hogy pizzázni mentek, vagy ha éppen úgy van akkor aludj ott annál a barátodnál és akkorn em lesz baj azzal, ha későn állítasz haza. Semmiképp ne idd magad részegre. Amikor úgy érzed, hogy jól érzed magad, akkor ott állj le és csak úgy 1 órával később igyál. Töménynek a közelébe ne menj, láttam már haveromat, aki előtte sosem ivott alkoholt, hogy 5 pohár bor és 3 pohár Jägernek hányás lett a vége. Óvatosan, de hajrá! Ha belecsöppensz ebbe az életbe akkor, valószínűleg nagyon fogod szeretni, de a mértékletességre mindig ügyelj! Üdv!
2018. máj. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!