Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A buszsofőr 500-as helyett...

A buszsofőr 500-as helyett 1000-esből adott vissza. Nem szóltam. Ti mit tettetek volna?

Figyelt kérdés
Biztos benézte az új 200-asokat, vagy nemtudom. Neki lehet ebből baja?
2010. jún. 30. 08:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, neki kell kifizetni a hiányt a saját zsebéből, és valószínűleg nem fogják megdicsérni.
2010. jún. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ő fizeti zsebből a hiányt. 10-15 vevőnél (utasnál) ez már egész szép összeg, de: én pld a legtöbbször, ha nem sokat kell fizetni vagy visszaadni, akkor nem nézem meg az összeget. Nem sűrűn tér el, van amikor pluszba, van amikor mínuszba megy kicsit. Nagyjából kompenzálódik. Ezzel arra akarok kilyukadni, hogyha nekem nem fontos (ht. kisösszegeknél), h. utánaszámoljak, akkor nem igazán érzek lelkifurdalást, ha ő téved az én javamra. De ha látványos nagyon a tévedése, természetesen szólok.
2010. jún. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szóltam volna.Sajnálnám,hogy neki kell kifizetni.
2010. jún. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már csak ilyen becsületes hülye vagyok, de én mindig szólok a boltban is, ha nem jól adnak vissza! Akkor is ha többet, akkor meg főleg, ha kevesebbet! :)
2010. jún. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mikor már leültem, akkor vettem észre. Kicsit szólt is a lelkiismeretem, de nem akartam visszacsörtetni a busz végéből, meg jól is jött a plusz pénz.
2010. jún. 30. 10:38
 6/7 anonim ***** válasza:

Majd a sofőrnek kell megtéríteni, mondjuk amennyit csalnak nem fog neki sokba kerülni..

Amugy egyszer egy nő előttem szórt el pár 200 meg 500-ast én meg utána szóltam többször is pár méterről de rám se hederített! Ilyenkor persze h elrakja az ember.:D

2010. jún. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
majd máskor jobbban figyel:)nekem is volt ilyen párszor,valamikor szólok,valamikor nem:)
2010. júl. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!