Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért bántják a vékony emberek...

Miért bántják a vékony embereket? És miért tűnik ez elfogadottnak?

Figyelt kérdés

Üdv!

Egyszerűen nem tudom megérteni miért piszkálják előszeretettel a vékonyabbakat. Én magam is ezt a tábort erősítem és tapasztalatból mondom mindezt. Kislány, pálcika, uramisten de vékony vagy! stb. Ez ugyanúgy bunkóság:D

Én se mondok olyat, hogy "uramisten de dagadt vagy" valakire. Már bocsánat de tényleg. Nagyon sok embernél ez genetika és nem tehetnek róla, borzalmasan nehéz úgy hízni. Azoknak akik azt hiszik nekünk ez nem bántó: hát k*vára az. Ha nem szabadna az legyen, szebb hangnemben és más szövegkörnyezetben kéne közölni. És ha kiakadunk rajta még nekik áll feljebb. Bezzeg ha valaki egy dagi embert szól meg.. Kitör a 3. vh. Ebben az esetben is ki kéne törnie ha értitek..

Meg eleve bárki bármilyen is most neki jobb, hogy hangot ad neki?

Hu bocs de ez kiakaszt néha:D



2019. febr. 19. 17:59
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%

#8


Huha nehezen tudom túltenni magam a sok hülyeségen amit leírtál itt egyszerre. Bár én nem vagyok vékony de jól tudom mik azok az anyagcsere folyamatok - biológia óráról - és mik befolyásolják őket. Szerinted ha mindenkinek ugyanolyan lenne az anyagcseréje, nem lenne kicsit fura? Gondolkozz már. És ezzel nem a vékonyakat védem meg nem is a dagadtakat de rohadt sok köze van a genetikához már bocs. És a kérdező is genetikailag ilyen ami azt jelenti nem éhezteti magát mint pár idióta. Meg mit szólsz be tényleg egy idegennek mikor ő semmivel nem bánt? Van ismerősöm aki pajzsmirigyes és attól nem tud hízni. Ennyit erről gratulálok.

2019. febr. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
70%

Nyolcas, te ritka nagy tapló paraszt vagy!

Soha senkit nem bántasz, mert vékony, de úgy kezded, hogy "giliszták", majd fokytatod, hogy "gebék". És egyértelműnek tartod, hogy aki vékony, az direkt az, és csakis egy miss pįcsa lehet. Szerintem téged nem az alakod miatt bántanak, hanem mert egy kiállhatatlan bunkó vagy!

Neked hogy esene, ha valaki úgy kezdené veled a beszélgetést, hogy "Na idefigyelj te sült hurka, ne pıcsogj, hogy nem tudsz fogyni, azért nézel ki úgy, mint egy tehén, mert egy lusta disznó vagy. Fú, de utálom mikor a dagadtak rinyálnak, miközben egyfolytában tömik magukba a kaját."?

(Bocsánat, ezzel én nem szerettem volna megbántani senkit, csak érzékeltetni akartam vele, hogy milyen érzés, amit írt:()

Én vékonyként nem szoktam bántani a ducibbakat, ellenben nem egy beszólást kellett már eltűrnöm az ilyen sęggfejektől, mint amilyen te is vagy.

És mondok neked valamit: 43 kiló vagyok és NEM tudok hízni. Változatosan eszek, és nem, nem edzek órák hosszát egy nap, suliban részt veszek a tesi órán - igencsak lightosan - és ennyi. Idén végzek, utána itthon fogok izomépítést kezdeni, hogy több legyen a súlyom.

És áruld már el, ki vagy te, hogy megmond, a kérdezőt "alázni" kéne? Ő eddig képes volt normális stílusban írni.

De legalább bebizonyítottad, hogy a kérdező által felvetett kérdésnek igenis van alapja. Ha te szólsz be, mert valaki vékony, akkor azzal nincs semmi gond, de ha neked mondanak valami sértőt, akkor az felháborító. Akinek nem az a baja, mint neked, akkor az nem is létezik, mondvacsinált indok, és még te is belerúgsz👏👏👏

2019. febr. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!