Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Titeket nem idegesit ha egy...

Titeket nem idegesit ha egy állatra vagy növényre azt mondják hogy "ő". Pedig nem "ő" hanem "az"?

Figyelt kérdés
Engem nagyon tud idegesiteni.
2010. júl. 2. 14:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én még a kaját is "leőzöm". :D Nekem poén. Persze nagy tömegben nem teszem.
2010. júl. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

21:08

kösz


21:53

egy állat vagy növény nem sértődik meg és nem érzi lenézőnek.

2010. júl. 3. 14:06
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kutyám fontos családtag,tehát Ő.

Más kedvencére is ezt a kifejezést használom,mert tudom,hogy ugyanúgy imádja a kedvencét,mint én.

2010. júl. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Én háziállatra, otthon tartott növényre mindig "ő"-t mondok, mert végülis hozzám nőttek. Tudom hülyeség, de még nevet is adok a növényeknek. Állatoknak meg természetesen szintén nevet adok, ha az enyémek. :D Nem idegesít, miért kéne, hogy idegesítsen?
2010. júl. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Én a növényeket "azozom", az állatokat "őzöm". Furcsa de nem minden állatot, például a rovarokat nem szoktam őzni, de a kutyákat, a cicákat szoktam.

14/L

2010. júl. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!