Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Csak szerintem undorító...

Csak szerintem undorító szokás a kézfogás?

Figyelt kérdés
2019. márc. 5. 20:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Biztos van, aki szerint még undorító. Én nem undorodom. Általában nagyon piszkos kézzel úgysem fognak kezet az emberek. Illetve ha gyanítom, hogy nem volt túl tiszta a másiké, akkor sincs gond, mert étkezés előtt, stb. kezet mosok.
2019. márc. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
47%
Igen. Ilyen alapon a seggtörlés is undorító?
2019. márc. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%

"Ilyen alapon a seggtörlés is undorító?"


Seggtörlés után jó esetben kezet mos az ember. Amúgy én sem mindenkivel szeretek kezet fogni. Építőiparban azért látom hogy mennek a dolgok, jönnek emberek akik egy hete nem láttak vizet, se másik ruhát. Ha kezet is fogunk, utána diszkréten meg is mosom...

2019. márc. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%
Én tartom undorítónak,viszont nem mindenkivel fogok kezet.Aki tisztel engem,és én is őt azzal kezetfogok.De pl házalókal nem fogok kezét.
2019. márc. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%
Javítás:Én nem tartom undorítónak viszont...
2019. márc. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%

Emlékszem mikor még ezek a hájfejű politikusok smároltak is. :D

A kézfogás nem undorító, csak ha olvasod a cikkeket hányan nem mosnak kezet pl. maszturbálás után sem. Ilyen alapon viszont sose egyél büfékben meg kajáldákban semmit.

2019. márc. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%
a kézfogás az elmegy, de sokan még puszit is adnak. MINEK? Főleg ha másik férfi adja....
2019. márc. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
35%
Te vagy az, bacilusmániás? Na ezért mondom, inkább lángos.
2019. márc. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
65%
Nem undorító, de önmagában én sem értek vele egyet. Sok ember nem mos kezet pisálás után, vagy fikázik, vagy bármi mást csinál a kezével, ami nem egy szuper dolog. Elég lenne a sima köszönés érintés nélkül.
2019. márc. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Metionin ***** válasza:
36%
Nem szeretek hozzáérni másokhoz de ha választani kell, akkor még mindig inkább a kézfogás amint a puszi. De bevallom, nekem is eszembe szokott jutni hogy vajon mennyire tiszta az illető keze. Nem igénytelenség miatt vagy valami, csak napközben azért mindenki fogdos kilincset, buszt, pénzt és nem mindenkinek evidens ezek után a kézmosás.
2019. márc. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!