Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Milyen egy gyermekotthon intézet?

Milyen egy gyermekotthon intézet?

Figyelt kérdés

Milyen?😀 Pl hogy hány órakor kell fel kelni, hánykor kell lefeküdni, egy szobában hányan vannak, és hétvégenként csinálnak egész nap? Verik a gyerekeket? Stb.. stb..

Nem azért kézdezem mert hogy bekerülnék, csak kíváncsi vagyok ezekre😀



2019. ápr. 1. 01:04
 1/5 anonim válasza:
100%
Naponta verekedések,és csicskáztatás. Ha nem állsz ki magadért,akkor csicska leszel.
2019. ápr. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Fhuu az igen😐 gondolom a nevelőket ez vagy nem érdekli vagy félnek a hülyegyerekektől
2019. ápr. 1. 20:25
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen. Én egy kis létszámú vidéki gyerekotthont ismerek közelebbről, egy sima kertes családi házban laknak a gyerekek, 2-3 fő per szoba. Vannak persze problémák és konfliktusok, de durva csicskáztatás nincs, és a nevelők többsége is jó fej vagy legalább semleges.
2019. ápr. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ja, az kimaradt, hogy vannak kisebb-nagyobb programok: kirándulás, táncnap, mozi, ilyesmik. Van fix ébresztési idő, de ettől el is lehet térni, ha pl. valakinek nincs első órája vagy nem is jár suliba (16 éves kor fölött). Kaja egyszerre van, aki nem ér rá, vagy nem szereti, ehet később vagy főzhet magának is.

Ha elmész otthonról, mindig szólni kell, hogy hova mész és mikor jössz haza.

2019. ápr. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ohh értem ,köszönöm a válaszokat:) ahogy leírtad, hasonlít a kollégiumra😀 (nemrég voltam kolis)
2019. ápr. 1. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!